Sužinokite, kaip juokinga – informacija apie jums reikia turėti, kad žinoti, ispanų

parašė , 2012-01-23 22:08

Ar norėtumėte sužinoti ispanų kaip juokinga? Rasti naują kalbą neturi būti ilgas ir vangus požiūrio. Jūs galite suprasti tikrai greitai, jei tik nedidelę veikti į the nustatymo metodą, kaip tai padaryti, sužinosite greičiau nei jūs galite. Turėti a atrodo šių idėjų ir jums bus greitai rasti ispanų, pavyzdžiui, iš insane!

Tarp greičiausias metodus Pagrindinis ispanų yra įsitraukti su Ispanijos asmenų, praleisti patikrinti keletą naktinių klubų tiksliai tais atvejais, kai būtų kalbama ispanų ir pradėti keletą pokalbių. Praktiškai nieko bus gauti daug greičiau nei jis reikalauja išlaikyti savo stabdyti pokalbio bet kuria 2nd kalba dėmesys suprasti žmogus!Įveskite į ispanų kalba svarstymą. Aš ne manyti, kad jums reikia rasti savo ispanų kalba versijoje karo ir taikos
Bus atskleisti geriausių įdėti pradėti redingas dokumentus ir turinį.

Kalbėti su ispanų kalba kalbančių žmonių taip pat bus neįtikėtinai naudinga; ji taip pat turi leisti būti įpročiai skaityti ispanų, kai jūs galite, pagal darę jūs atrasite, kad jūs gaminti aukščiausios suprasti, kaip yra sutvarkomi frazių ir taip, kaip žodžiai atlikti viena su kita.

Pirkti kai kurių labai gera Ispanijos garso planus. Jie yra CD ir MP3. Keli iš jų yra tikrai gera, ir atsižvelgiant į tai, kad jie pagaminti dėl MP3 dabar galite tune į jos I-pod įtaisą arba MP3 leistuve.

Ši strategija yra fantastinis, nes ji, užtikrinančią, kad nebėra mokytis papildomos kalbos nori būti neaktyvus klausimas, kuris naudoja iki didelę dalį savo gyvenimo būdą. Darbo su šis metodas, jūs galite žaisti MP3 klausytis nekilnojamojo garso takelius, nors vairavimo aplink miestas, kelionės, iš funkcija arba tiesiog visi aplink namą, pasirinkimus yra neribotos.

Padaryti sau Ispanijos frazė kortelės numeris. Tiesiog pasiimti keletą trijų, penkių kortelių iš netoliese doleris parduotuvė, ir tik apie kas keletą dienų kurti galbūt 25 ypatingos svarbos frazes, juos, nukrypti šių visos apie viduje savo namuose vietas visur, kur jums atpažinti. Todėl reikia nustatyti papildomas Nr tikėjo Realybė yra tai, su prieš savo veidą kiekvieną dieną ji bus jėga savo smegenis žinoti juos su iš bandymas. Mokosi bendrauti ispanų kalba yra ne taip kieta, kaip gerai gali jaustis, jei nustatote savo smegenis į jį.

Bus baigti stebinti žmonių smegenų yra padėtyje, daryti, kai jūs jį naudoti.Daugiau informacijos apie „mokytis ispanų kalba”, jums reikia apsilankyti: Sužinokite, SpanishDiscover ispanų kaip Insane – informacija apie jūs norite žinoti

Autorius Bio

Rašyti komentarą