Tel Avivas gidas

parašė , 2012-01-22 21:16

Tel Avivas yra sparčiai augantis miestas vidurį, kelia perėjimą iš vidutinio dydžio urbanizacijos centro prie veiklioji tarptautinės Metropolis. Tai miestas, kad keletas Izraelio galvoti apie kaip jų Niujorke. Nors palyginamumo buvo vieną kartą ruožas ir todėl Tel Avivas yra tačiau New York dydžio dalis. Tel Avivas sprogdinimo gyventojų, edginess, energijos ir 24 valandų gyvenimo pateikti miesto bendrojo nuojauta, atitinkanti per keletas kitų miestų šioje pasaulio dalyje.

Tel Avivas tikrai nepadalintas į zonas, o į daugiau kaip 50 skirtingų apylinkių. Kai kurie kaimynai yra tikrai tipiškų srityse su įvairių kultūrų, nors kiti tiesiog rodo geografinėje vietovėje. Tel Avivas rose daugiausia iš Pietų į šiaurę, tiek, kiek jums eiti į šiaurę jūs rasite turtingesni Bendrijų ir naujesnės pastatai

Tel Avivas pati buvo nustatyta 1909 žymūs žydų gyventojai Jaffa, grupė. Jie įsivaizduoti Europos stiliaus sodas priemiestis, su plačiai Bulvāru ir gatvėse. Paliekant Jaffa nebuvo, nepaisant to, tik klausimas avansą gyvenimo būdą. Perkelti iš arabų nusprendė miesto taip pat vaizdavo savo tikėjimo į žydų nacionalinio judėjimo, jų jausmas sionizmas.

Tel Avivas augo pastovaus Osmanų teisėje iki pirmojo pasaulinio karo. Galutiniame etape karo britų priėmė per Šventosios žemės. Įvykio žydų Bendrijos nustatyti kaip paskatinti, nors ir musulmonų Bendrijos vertinti kaip a įjungti-už-į-blogiausias iš buvusios Islamo liniuotę.

Tel Avivas yra labiausiai didelis miestas Izraelyje ir įtikinamai Vidurio Rytuose, nes ji yra platus Nr mažiau nei Vakarų turtinga pasvirusios didžiuosiuose Europos miestuose. Ji yra aktyvi pilietinė visuomenė ir yra namo į keletą Atawistyczny judėjimo bei NVO. Savo gyventojams palenkiamas, kad Liberalų požiūrį į lesbiečių ir gėjų teisių, ir, tiesą sakant, Tel Avivas serverių didžiausia paradas gay pride Izraelis. Dauguma viešbučių ateis su modernios ir tradicinės dizainas, nors kitiems pasiūlyti mišinys, du iš ypač kultūros ir istorijos miestas.

Dauguma iš šių nuostabų viešbučiai patenkinti klientų reikalavimus ir atitiktų tarptautinius standartus. Viešbučiai kainos keičiasi atsižvelgiant į pasirinktą kambario rūšies ir pobūdžio paslauga, kuri teikiama.

Ši vieta suteikia jums begalybės perspektyvas lepinti save prabangaus gyvenimo bϋdo, atleisdamos jums iš daugelio a rūpesčius. Internetas yra puiki vieta padaryti šiek tiek sudėtinga mokslinių tyrimų dėl galimybes Tel Avivas. Tačiau, jūs gausite daug galimybes, kurios bus tikrai perplex savo įsitikinimus. Taigi pirmyn ir pasirinkti, kas kreipiasi į savo polinkis.

Geriausias Tel Avivas yra mano nauja svetainė, skirta parodyti jums šilčiausias ir didžiausią vietose geriausias miestas, Vidurio Rytuose – TLV – miestas, kuris niekada miega! Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite: Tel Avivas Travel Guide

Rašyti komentarą