Taksi taksi

parašė , 2011-11-09 00:04

Aš atsimenu, kad apie iki 18 metų amžiaus ir mano tėvas, skundą apie taksi paslauga. Jis naudojamas mane visur. Darbo, naktiniuose klubuose ir jis niekada moaned apie pradžioje eina į oro uostą šventės. Mes net nupirko jam ženklas jo naudojamas Volkswagen Scirocco Rhyl automobilį, kuris pasakė: Tėti taksi.

Jo smagu kaip dalykų linkę eiti visą ratą ir jo dabar mano eilė žaisti taksi vairuotojas. Vaikai yra tik amžiaus 6 ir 8 bet jie aktyviai dalyvauja nieko jie gali būti ir todėl aš galų gale vairavimo aplink kaip proto moteris.

Pirmadienis yra teniso, dainuoti antradienis, trečiadienis yra dramos, ketvirtadienį mes laikyti nemokamai ir penktadienis yra maudytis. Jo didelis turi pomėgiai, tačiau jie, atrodo, turime daugiau socialinio gyvenimo nei man.
Mano maža mergaitė buvo neseniai manęs paklausė jei ji gali pradėti arklių jojimo pamokos šeštadienį. I don’t like pasakyti Nr bet aš myliu šeštadienį ryte. Gauti, kad miegoti iki ne mažiau kaip devynių o “laikrodis ir tai būtų šeštadienį kitos Drudžains dieną kaip ji eina į šokių į popietę. Sekmadienio rytą taip pat ankstyvas kaip mano sūnus vaidina futbolo vietos sekmadienis komandos.

Manau, kad aš sustabdyti skundą. Bent jie naudojasi savo laiką efektyviai. Kelerių metų aš manau, aš bus πaukiantα α juos gauti iš lovos, po to, kai jie turėjo ilgą naktį.

Rašyti komentarą