Tanita tikaram – Kinijos underground gręžimo įranga – žemės gręžimo mašina gamintojas

parašė , 2011-11-15 00:08

Tanita Tikaram pradėjo dainuoti, naktiniuose klubuose, o ji vis dar buvo paauglys, ir gavo parama įrašus dėmesį. Savo debiutinį albumą senovės širdies, pagamintas lazdele Argent ir Peter Van Huko, buvo išleistas 1988 m., kai ji buvo 19 metų. Jis tapo tarptautinis nukentėjo ir buvo Pasaulis kelionių. Singlai „gera tradicija”ir”Tvist, mano Sobriety”buvo viršų 10 hitai Europoje. “Twist in My Sobriety” lydėjo yra apdovanojimai juoda ir balta vaizdo, nustatyti kaimo kaime, Bolivijos Altiplanas ir reżyseria Gerard de Thame.

Savo antrąjį albumą, The saldžiųjų laikytojas buvo išleista 1990 m., ir nors jis buvo Top 10 Juntinės Karalystes Singlų Chart nukentėjo, buvo mažiau sėkmingai nei jos debiutas. Visiems Angel po 1991 m., su Jennifer Varneso, teikiant vokalas apie du bėgių kelius, įskaitant švino vieną “Tik Į tuos, kurie mes Love”
Šio albumo Tikaram taip pat kinematografinis pirmą kartą.

1992 m. pamačiau vienuolika rūšių, vienatvė išleidimo. Šio albumo ji nustojo bendradarbiauti su Argent ir Van Huko ir pagamintas albumo save. Ji buvo savo blogiausias pardavėjas dar, ne diagramų braižymo Jungtinėje Karalystėje.

1995 M. ji išleido miesto, kuris ji kinematografinis su Thomas Newman mėgėjams. 1996 M. ji nutraukti jos sutartį su parama su kompiliavimas geriausių, išleidimo. Motinos įrašus, pasirašytas 1998 m. ji išleido The Kapučino dainos, kuri buvo pagaminta Marco Sabiu. Vienas iš singles išjungti albumą, “Aš noriu neprarastų meilė”, buvo remiksie Azijos Dub fondo. Ji tada pensininkas iš muzikos scenoje keletą metų.

2005 M. Tikaram išleido savo naujausią albumą, Sentimental. Albumo, kuris funkcijos du bendradarbiavimą su Nikas Lowe, buvo išleistas Prancūzijos etiketėje, Nave įrašus.

Tikaram gimė Mnster, Vokietijoje, Malaizijos motina Fatimah Rohani dukra ir Indo-Fijian tėvas Pramod Tikaram. Jos tėvas karinę karjerą reiškė, kad ji praleido jos pradώioje gyvenimo Vokietijoje prieš perkeliant į Basingstoke, Anglija, kai ji buvo savo anksti paauglių. Ji yra aktorius Ramon Tikaram sesuo. Tikaram yra Didžiosios dukterėčia, pone Moti Tikaram, kuris buvo pirmasis Lordas vyriausiasis teisėjas nepriklausomų Fidžio ir pasaulio ilgiausiai tarnauja Nacionalinis ombudsmenas.[atšaka Ji studijavo a lygio politika, sociologijos iš anglų Queen Mary’s College, Basingstoke: jos galutinis klases buvo AAB. Ji turėjo vietą Mančesterio universitete ištirti anglų ir amerikiečių literatūroje, bet kairėje, vykdykite savo muzikos karjerą.

Senovės širdies (1988) JK # 3, JAV # 59

Saldūs laikytojas (1990) UK # 3, JAV # 124

Everybody’s Angel (1991) UK # 19, JAV # 142

Vienuolika rūšių vienatvė (1992)

Mėgėjams miesto (1995) JK # 75

Ir geriausia, Tanita Tikaram (1996) – rengimo

Kapučino dainas (1998) UK # 69

“Tvist, mano Sobriety”

“Pasaulio už jūsų lango”

“Mes beveik gavo ji kartu”

“Little sesuo paliekant miestas”

“Tik mums patinka tie”

“Aš myliu, dangaus Solo”

“Jūs padaryti visa Cry pasaulio”

Vienuolika rūšių vienatvė

“Aš gali būti verkti”

Mėgėjams mieste

“Tvist, mano Sobriety (remix)”

Tanita Tikaram geriausias

“Ir aš manau, jūs – E penso a te” (tik promo)

“Aš noriu neprarastų meilė”

“Don’t Let šalto” (tik promo)

Vokalas ir Bronte broliai debiutas The Way per Woods.

Vokalas ir Christie Hennessy Viešpats akis.

Harmonijos vokalas ir 1989 m. self-titled trečiojo albumo Brendan Croker ir penkių O’Clock šešėliai.

Apima versija Elvis Presley 1957 m. “meilės jums”, įtrauktas 1990 m. duoklė albumą su paskutiniais Elvis pagunda.

Vokalas 1990 m. prekių ženklo Isham albumo prekių ženklo Isham; jis apima savo B-side “Aš niekada bus žinoti”.

Vokalas 1991 m. Nanci Griffith albumo Late naktį Grande Hotel.

Muzikantas 1997 m. Moodswings. bendradarbiavimas Psychedelicatessen ir taip pat pele vokalas dainą “Išpirkimo daina (Oh laimingas dieną)”.

Jared Katsiane dokumentų dramos paguodą, taip pat žinomas kaip kasdien yra naujas (panaši į dainos apie savo albumą Sentimental), gamintojas išleido 2005.

Filmas, Bandits (Bruce Willis ir Kate Blanchette Paplūdimys arenoje) funkcijos “Tvist, mano Sobriety”

b Roberts, David (2006). Britų Hit Singles & albumai (19-ed.). Londonas: Gineso pasaulio įrašus Limited. PP.559/560. ISBN 1-904994-10-5.

Oficiali svetainė (anglų kalba)

Tanita Tikaram į duomenų bazę internete filmą

Senovės širdies saldus laikytojas visiems ‘s Angel vienuolika rūšių vienatvė mėgėjams mieste Tanita Tikaram sentimentaliu dainų Kapučino geriausias

“Gera tradicija” “Tvist mano Sobriety” “Katedra daina „”Pasaulio už savo langą””Almost mes tai kartu”Little sesuo” paliekant miestas””Ketvirtadienis ‘s Child””Tik į tuos, kurie mes Love””Aš myliu, dangaus Solo””Galite padaryti the viso pasaulio Cry””aš gali būti verkti””Puikus šešėlis””Yodelling daina””Tvist, mano Sobriety (remix)””Ir aš manau, kad jūs – E penso a te””Stop Listening””aš noriu neprarastų meilė””Jei I Ever””Don’t Let šalto”||| Aš ekspertas iš drillingrigequipments.com, o mes suteikia kokybės produktas, pvz., Kinija underground gręžimo įranga, žemės gręžimo mašina gamintojas, naftos platformΰ sistemų ir daugiau.

Rašyti komentarą