Teisingų audringų durų nuo patyrusios audringos durų įdiegėjo perspektyvos pasirinkimas

parašė , 2013-02-07 16:00

Sprendimo priėmimas, kad prisidėtų ar pakeistų audringas durys į jūsų namą gali drastiškai pakeisti jūsų namų žvilgsnį. Svarbu pasirinkti teisingas audringas duris, kurios tinka su jūsų namo žvilgsniu. Pasirinkdamas audringas duris, yra 5 esmė svarstyti: Kaina, Medžiaga, Dydis, Įteikimas, ir Stilius.

Įkainojimas ant Audringų Durų

Visų pirma, jūs turite laikytis savo biudžeto. Audringos durys svyruoja kainoje nuo apytiksliai $100-300 standartinėms dydžio durims, kurias jūs galite surasti Lowe ar Naminiame Sandėlyje į apytiksliai $300-500 tradicijos surūšiuotoms pagal dydį durims, užsakytoms nuo tų pačių mažmenininkų. Dabar būkite realistiniai, tuo metu, kai jūs galite surasti kuponą, kuris duoda jums labai, 100$ ekrano durys neketina pasirodyti kaip 500$ audringos durys.

Dabar jūs galite paklausti, “Kas daro 500$ audringas duris geriau negu 100$ audringos durys?” Atsakymas yra medžiagos ir skambučiai ir švilpimas. Vinilo audros durys yra mažiau brangios negu išstumtos aliumininės audringos durys Tuo metu, kai jūs taupote pinigus ant kainos, jie susidėvės greičiau dėl elementų neapsaugojimo. Tačiau, jūs galite gauti pagrindines mediena vinilo duris, kurios yra tvirtesnės ir aprūpina geresnę izoliaciją truputėlį daugiau pinigų. Ant aukštesnio galo durų jūs galite gauti pasirinkimą padarytų pagal užsakymą spalvų kaip spanguolė, žalias medžiotojas, ar migdolas, kur žemesniame gale jūs galite tiktai turėti baltas ar juodas. Su brangesnėmis durimis jūs galite paprastai pasirinkti aparatinės įrangos spalvą nuo vadovybės ar sidabro į nafta pratrintą bronzinę ir senovinę vadovybę. Vienas svarbus skirtumas yra dauguma aukščiausių langai, atvyktų su 2 durų uždarymo stūmokliais vietoj 1. Jie yra pasodinti viršuje ir durų pagrindas, užuot tik turėję vienas audringų durų viršuje. Tai duoda durims geresnį kietumą ir leidžia jums sureguliuoti greitį daugiau. Turėkite galvoje, kad atskiro stūmoklio kaina yra tiktai apytiksliai 5,00$, prašom neleisti papildomų 100$ durims tik, kad gautumėte antrą durų uždarymą.

Rašyti komentarą