Tunbridge Wells klubas

parašė , 2011-10-05 20:07

Tunbridge Wells klubas – kurios rūšies klubai Tunbridge duobutėse yra jūs ieškote. Jūs ieškote sporto klubai ir naktiniai klubai?

Tunbridge Wells yra labai populiarus sporto Kente ir Jungtinėje Karalystėje. Su šio populiarumas yra toks didelis, yra daug skirtingų sporto klubai vietovėje, siekiant patikrinti visų rūšių įvairių įgūdžių ir leisti jums galimybę išbandyti įvairių renginių per metus. Žiemos laiko nustatymas, jūs galite žaisti sporto pvz., ledo ritulio, futbolas, Regbis, ir jei norite likti šiltas, kad žiemą, jūs galite žaisti sporto pvz., Skvošas arba Strange House. Tačiau, jei jums yra daugiau vasaros lauko rūšies asmens, tada kodėl ne jums žaisti tokių sporto, kriketo, golfo, teniso arba kroketas?
Tunbridge Wells klubas – futbolo

Tunbridge Wells futbolo klubas įsikūręs Tunbridge duobutės ir pagrindinių futbolo klubas už šio miesto. Tunbridge Wells FC yra Kent lyga Premier skyriaus nariai 2011/12 sezono. Jie baigė šešta labai gerai žaisti lygos metais 2010/11, ir sveikinimai turi eiti į jas puikiai sezonui. (Klubas buvo anksčiau 12th lygos 2009/10 lygos metus dėl restruktūrizavimo ir žaidėjų, kurie paliko, sukelia Tunbridge Wells FC slydimo kelias vietas žemyn lygos lentelėje. Tačiau jie grįžo daug stipresnis 2010/11 baigti 6 lyga, padvigubinti savo praėjusių metų veiklą.)

Tunbridge Wells futbolo klubas traukinių ir žaisti savo rungtynių Culverden žemyn, Tunbridge Wells, arti Bennet memorialinis diecezjalnego mokyklos Šiaurės Rytų krašto. Žemės gali turėti 3,750 remia, 250 vietų.

Tunbridge Wells klubas – regbio

Tunbridge Wells regbio klubo yra įsikūrusi Tunbridge Wells, Kent. Jų pirmoji grupė šiuo metu vaidina RFU lygos Londonas 1 Pietų RFU lygiu 6, kur, kaip jų antroji komanda žaisti vadovauja Kent County RFU, kaip ir jų trečioji ir ketvirtoji fifteens, kurie vaidina dabartinę laikotarpio vidurio lygos Kent, Vidurio Kent B ir c atitinkamai Invicta lygas. Tunbridge Wells regbio klubo veteranų pusėje žaisti kasmet Evergreen pasaulio taurės lenktynėse, ir žaisti veteranų turnyrai taip pat žaisti keletas draugiškas armatūra.

Taigi komanda kiekvienam žaisti už ne Tunbridge Wells regbio klubo, ar esate pradedantysis, patirties regbio žaidėjas arba veteranas, kuris nori žaisti keletą įdomus žaidimai. Jie taip pat yra pagrindinis regbio klubo žaisti už Tunbridge Wells mieste.

Tunbridge Wells klubas – Kriketas

Tunbridge Wells Kriketas klubas yra viena iš pirmaujančių klubai Kent Kriketas lyga, buvo narys, 1970. Klubas yra plačiai pripažinta kaip viena iš gražiausių priežasčių šalyje, The Nevill yra puiki vieta žaisti kriketą. Jie patogiai paviljono su saugojamam juosta, kad net jei esate ne žaisti valstybės galite skambinti ir priimti kai kurių Kriketas o atsipalaiduoti per vėsioje gerti.

Taip pat nuo žemės paviršiaus, kai Kent County Kriketas žaisti, daugelis jų kriketo rungtynių ir tais atvejais, kai tūkstančiai žmonių kreipiasi į stebėti juos yra dėmesio centre.

Tunbridge Wells klubas – Hockey

Tunbridge Wells Hockey Club yra klestinčias ledo ritulio klubo, remiantis Kent Vakaruose. Klubo apima vyrų, ponios, veterano ir juniorów komandos ir yra pirmaujanti ledo ritulio klubo Tunbridge Wells mieste.

Jos tikslas yra Sveikindamas klubas ir yra Clubs pirmą kartą akredituotų ir skirta ritulys už įvairaus amžiaus ir gebėjimų. Taigi, jei ieškote žaisti reguliariai ritulys bet kokiu lygmeniu, tada prisijungti Tunbridge Wells Hockey Club. Apsilankykite mūsų svetainėje informacijos apie tai, kaip prisijungti prie klubo ir per klubo komandos.

Golfo klubų, Tunbridge Wells:

Norėdami pasirinkti gerai, plačiai pripažintos golf club Tunbridge Wells, spauskite čia ir galite pasirinkti iš daugybės golfo klubų.

Tunbridge Wells klubai

Klubų Tunbridge duobutėse yra labai populiarus dažnai yra ugnimi, Tunbridge Wells naktį. Activ Tunbridge Wells gali padėti jums mėgautis jūsų vakaras Tunbridge Wells srityje taip pat aplinkinių teritorijų, viršų klubai žemiau, sąrašą.

Yra daug skirtingų klubų, Tunbridge Wells, su visų pagrindinių klubai, žemiau, sąrašą.

Beluga Nightclub @ Davinchi

Pradžios, beveik 30 metų, Davinchi savo neseniai išgyveno su yra išplėstas pertvarkymus kelių milijonų svaras patalpų dvigubai jos dydį ir talpą. Beluga buvo sukurtas. Tunbridge Wells palankiai įvertino jo naujas ir įdomias Super klubas, su savo paprasta dar madingas dekoro, protas pučianti garso sistemos ir valstybės-of-the-art apšvietimas. Su savo šešių fantastinis barai, penkių erdvus šokių grindys skleisti daugiau nei 3 lygius, aprūpindami zoną, išimtinę VIP salė su padavėja paslauga, Sambuca ir Tequila mergaičių, šokėjų, vonios kambariui padėjėjai, gyventojas ir svečių DJ verpimui geriausias muzikos planetos, Beluga yra vieta turi būti!

46-50 High Street, Tunbridge Wells, Kent, TN1 1XF

01892 614222

[email protected]

Baras sintezės (anksčiau vadinamas El-Mono)

Tunbridge Wells naujausias vieta, duoda unikalų nakties metu patirties. Skaidyti daugiau nei 2 grindys, mūsų laiptais Salon numato atsipalaidavimui aplinka mėgautis gyva muzika, skaniai kokteilių… Zwariować dėl mūsų Nintendo Wii, arba žaisti daugiau tradicinės baseinas lentelės, net šiek tiek karaoke! Pagrindinis kambaryje įrengtas didelis baras, stendu sėdimoji (galima išsinuomoti) & VIP plotas (galima išsinuomoti) yra puikus srityje šokių naktį ne su mūsų didelis rezidentas DJ ir svečių žvaigždžių! Atidarykite 3 naktys per savaitę.

Baras sintezės, 45-49 Calverley Road, Tunbridge Wells, Kent, TN1 2TT

01892 614914

Ilgai juosta

Pagal naują valdymo ir centrinės Tunbridge duobutes, ilgą juostos siūlo platų geriausių kokteiliai, vynų ir alaus. Chluba talpos 600 + per du floors, vėlai licenciją, reguliariai įvykius ir gyva muzika, The Long juosta yra greitai tampa vieta turi būti. Griežtai daugiau nei 21s, griežtai išimtinę

2-6 Newton Rd, Tunbridge Wells, Kent, TN11RU

01892 524628

Klubai aplinkinių zonos

Garso šaltinis

SOS naktinis klubas, su jos atidaryti išdėstymą, didelių šokių grindų, 20 k garso sistema & fantastinis šviesos poveikio yra ideali vieta šokių jūsų naktį toli. ?Mes reguliariai priimančiosios didelių pavadinimas DJ iš aktų, nėra pamiršta Kent yra geriausias įdomus mylėti rezidentas DJ!?Mes teikiame muzikos prie visų skonį, žaisti šokių klasika, šalies, miestų, Indie, garažas ir Bassline. Iš tiesų, jei prašymą, Nebijokite prašyti mūsų draugiškas DJ!

2-12 Avebury Ave, Tonbridge, Kent, TN9 1TF

01732 352655 Sužinoti daugiau apie šią temą ir daug daugiau vietos informacija, Naujienos ir įvykiai, eikite į >

Rašyti komentarą