Kažkas už visų šeimos šią vasarą Braitonas

parašė , 2011-10-06 00:57

Garsus savo pier ir akmenuoti paplūdimiai, Brighton Sussex pajūrio kurortas yra vienas iš populiariausių turistinių vietų žmonės, norintys atostogų namuose per vasaros mėnesius.

Vienas turi juostos, naktiniai klubai, restoranai ir Viešbučiai- ir ji yra mažiau nei valandos traukiniu į Londonas, ji tapo Pabėgimas iš stumdymasis ir šurmulio miesto gyvenimo.

Mieste taip pat yra daug sławna gyventojų, įskaitant Katie kainą, Holly Willoughby ir Zoe Ball ir yra populiari vieta gyventi žmonėms, jungiamas į Londoną dėl į stiprią transporto ryšius su kapitalo.

2011 M. vasaros turėtų būti vienas iš judriausių įraše. Neseniai karštas oras tapo populiari vieta visoje savaitgaliais ir švenčių dienomis pavasarį- ir dabar turizmo viršininkų gearing už net busier vasaros

Į Concorde2 yra vienas iš Brighton savo populiariausių gyva muzika kartu su Brighton centras. Šią vasarą, Brighton centras yra žaisti priimančiosios Lee Evans smarkus kelionių ir dėl Britanijos Got Talent Live Tour.

Michael kamuolys, The scenarijų ir Alan Carr yra taip pat tarp aktais aplankyti Sussex miesto per ateinančius mėnesius.

Tačiau tai ne tik Brighton, kad nustatytas pasinaudoti vasaros prekybos. Verslo aplink Sussex miestų Lewes, Newhaven, Seaford ir Istbornas.

Lewes yra East Sussex nustatyti, viduryje, Pietų Downs county miesto siūlo žavus plotas mėgautis atsipalaiduoti atostogų, nors yra pakankamai arti pakrantės teritorijos, Brighton.

Viešbučiai netoli Brighton gali būti paskatino nuodugniai Brighton’s turizmo prekyba sėkmės. Pelham namas viešbutis netoli Brighton, esančiuose Lewes, yra viena iš populiariausių vietų apsistoti dėl į vietovę ir zacisznej srities viešbutį.

XVI a. kamienicy viešbutis šalia Brighton buvo puikiai atkurta ir yra tik 10 minučių nuo Brighton su puikiai nuomonėmis per mažo miestelio.

Ji siūlo, 31 romantišką boutique viešbučių miegamieji įrengti šiuolaikinio funkcijos ir technikos įrangos su konkurencingų kainų, kurios yra populiarus tarp poilsiautojų.

Viešbutyje taip pat yra licencijuotas turėti civilinės vestuvių ceremoniją, jis švelniavilnių pietūs restorane jo motyvai.

Visi miegamieji su šiuolaikinės rankų ąžuolo baldai, nuotolinio kontroliuojamos televizoriai, telefonai ir didelės spartos duomenų taškų, ir en-suite vonios ar prabangos dušai, kurių konkurentų kai kurie Brighton apgyvendinimo.

Dauguma jų pirštus gana Pietų susiduria su sodas, su nuomonėmis po pietų Downs, kurie tik buvo paskelbti nacionalinio parko ir grožio zonoje.

Viešbutis šalia Brighton

Rašyti komentarą