Tyrinėti Amsterdamo istorinių paminklų

parašė , 2011-10-01 12:34

Amsterdamo buvo populiarus turistams daugelį metų ir su gera. Yra daug pamatyti ir padaryti iš muziejų ir galerijų supakuotas su kultūros barų ir naktinių klubų tiems, kurie mėgsta šaliai visą naktį, o atostogauti, Amsterdamo iš tiesų yra viskas.

Amsterdamas yra pradžia daug svetainių, istorinės, kurių daugelis žmonių rasti puikus nukreipimo dėl tų ilgai ir malonus dienų per vasarą. Yra statulos ir paminklų, išsamiai nurodant laikotarpius Amsterdamo įspūdingi praeityje, taip pat daug istorijos muziejų, kad patiks visai šeimai.

Vienas iš žinomiausių paminklų, Amsterdame yra centrinės stoties, kuri buvo sukurta garsaus PJH Cuypers – architektas, kuris taip pat suprojektuoti ir tokius muziejus kaip Rijkdmuseum 1889. Centrinės stoties galima rasti teisę centrinės Amsterdamo ir, jei keliavo į Holland keltu prieš gaudyti Amsterdamo traukinio, tai jums bus atvyksta į stotį!

Pirkinių gerbėjai bus myliu Magna Plaza – dėmesį statybos, kad galima rasti priešais karaliaus Rūmai
Šis įspūdingi pastatas yra prabanga prekybos centras, su keletas aukšto pabaigos parduotuvių, nestled per jo didinga parametrą.

Karališkieji rūmai, pati yra neįmanoma praleisti. Šis istorinis pastatas buvo pastatyta viduryje XVII a. ir iš pradžių buvo town hall iki jos 1808 perskaičiavimo į rūmuose iki Nyderlandų, į istoriją kaip Napoleonas Bonapartai brolis žinoma karaliaus. Daugiau gailios akyse imtis, į Schreierstoren arba Weepers’ bokštas, yra tvirtovės bokštas, kad yra daug šimtmečius ir priima savo pavadinimą iš savo istorinių poziciją kaip vieta, kur buriuotojų žmonos ateis atsisveikinti su savo myli jie paliko dėl ilgų kelionių.

Kitą ypač gailios svetainę, kad yra populiarus su lankytojais Amsterdamo yra Anne Frank muziejus. Vienas iš labiausiai ilgalaikis praėjusio amžiaus istorijos, Anne Frank parašė savo pasaulyje garsaus dienoraštį priede a maža”paslaptis” – kuris dabar muziejus – glaudesnis, nors jos šeima buvo paslėpti iš antrojo pasaulinio karo metu. Jos pasakos palietė milijonams visame pasaulyje širdys, ir chronicling savo gyvenime muziejus yra vienas iš populiariausių istorinių vietų visoje Europoje.

Tai tik keletas patrauklių ir istorinių paminklų imtis metu, Amsterdamo – Taigi jei jūs mąstyti apie atsižvelgiant viena iš keltai Amsterdamo galite būti tikri, ten bus daug istorinių paminklų pamatyti kai jūs atvykstate.

Matilda Brown rašo skaitmeninės rinkodaros agentūra. Šiame straipsnyje užsakiusiai klientas, minėtos agentūros. Šio straipsnio paskirtis nėra skatinti, tačiau turėtų būti laikomas profesinės turinio.

Rašyti komentarą