Po valandų Kambodžoje – Phnom Penh naktinės pramogos

parašė , 2011-10-01 13:49

Pietryčių Azijoje, pastarąjį dešimtmetį ar taip, buvo sinonimu prabangūs atostogų ir nuotaikingas naktinės pramogos. Kambodža, nepaisant jos neramiausiuose praeityje, atkreipia į tūkstančius turistų kasmet. Apsuptas Švarus vandenyse, aukso paplūdimiai ir alsuoja pliušas Viešbučiai ir dosniam kurortus, Kambodža tapo atostogų hotspot į Aziją. Iki neseniai, išpuoseletą paslaptis, ištikimas partygoers yra, Kambodža yra klesti naktinės pramogos. Namo kai Azijos glitziest naktiniuose klubuose, Pnompenis, Kambodža didžiausias miestas, bus suteikti jums kambario į vyną, papietauti ir šokių visą dieną ir naktį ilgai.
Kai dubliuotas “Pearl Azija”, Pnompenis yra turtingųjų ir fascynujący istorijos miestas. Iš pradžių buvo pastatytas Prancūzijos colonialists, kurie apsigyveno Kambodžoje, miesto tarnauja kaip tautos kapitalo šiandien ir yra visos ekonomikos, finansų, kultūros ir diplomatinių reikalų centro. Dieną, jis yra vienas iš judriausių Kambodžos srityse kaip koncentratorius, visų politinių ir administravimo veiklos tautos ir yra namo daugiau nei 2 milijonų žmonių. Kaip dusk priklauso, miesto ożywa eklektyczny nuo naktinių klubų, barų, holai, barai, karaoke juostos, diskotekose ir stiuardesė barai, pramogoms Kambodžos partygoers, emigrantus ir turistus atvėrimo. Yra πimtai restoranų skanūs Vakarų ir Rytų patiekalai vakarienė taip pat kokteilių ir vyno. Dauguma restoranų ir barų, uždarykite vidurnaktį, bet tai gana anksti valandą, Phnom Penh naktinės pramogos. Naktinių klubų dažnai iki aušros ir žaisti įvairių žanrų muzikos, iš namas ir techno į R&B gyventi Rokenrolas ir Bliuzas muzikos.

Klubas-hopping yra lengvai Pnompenyje, nes beveik visi miesto nightspots yra per keletą minučių nuo kito. Kai kurie Phnom Penh labiausiai išskirtinių nightspots apima garsaus ir brangus rubinψ juosta ir Kalifornijos 2 Café ir svečių. Dėmės kaip širdies tamsoje, Sharkey savo juosta, Zanzibaras, Voodoo Lounge ir DV8 juosta iš svečių yra šiek tiek mažiau brangus, bet atkreipti πimtai šalis-mėgėjams, jaunų ir senų, kiekvieną naktį. Vidurnakčio užkandžiai, Street 51 ir The Walkabout virtuvės yra puikus pasirinkimas, kaip jie dirba jūsų vėlai naktį idealus maisto badą kančios ir hangovers. Memfis Pub įgijo tarptautinės šlovės žaisti gyva muzika visą naktį tiems, kurie nori daugiau laidback naktį.

Pnompenis yra būtina aplankyti, tikra Pietryčių Azijos šalis patirtimi. Jūs galite rasti erdvus apgyvendinimas bet prabangus viešbutis Kambodža. Pnompenis kiekvieno hotel yra per arti miesto geriausia nightspots. Raffles Hotel Le Royal yra didžioji viešbutis Pnompenis širdyje ir yra paprasta pėsčiomis nuo Phnom Penh liūdnai naktinės pramogos.

Rašyti komentarą