Vaito atrakcionai, kad jūsų šeima turi apsilankyti

parašė , 2011-09-18 15:46

Jei jūs ir jūsų šeima yra triukšmingai reikalauja a great atostogos, apsvarstyti vaito šventės. Yra tik tiek daug vietų matyti ir dalykψ daryti čia Anglijos didžiausia sala. Jūs turite įvairiose vietose eiti per savo vaito šventes, pvz., įspūdingi sodai, didinga pilių, įvedantis fortų, apsvaiginimo paplūdimiai ir keletą daugiau istorinių vietų. Nepamirškite puikių restoranų, žavus café, gyva barai ir karšto naktinių klubų. Įsitikinkite, kad nors užsisakyti į vieną iš prabangūs atostogų Kotedώai, kurios yra garantuotos turi būti švarus, jaukus ir patogus. Jie gali sutalpinti mažų ir didelių grupių ir kas daugiau, jie yra maitinimo vienetų, todėl jūs galite paruošti savo patiekalai, jei pasirinksite. Jei atostogų Kotedώai, esate apsuptas naujausia patogumų garantuoti labai apsistoti
Čia yra keletas atrakcionai, kad turite įtraukti vaito sala atostogų kelionės maršrutą.

Blackgang nyksta kaimas

Blackgang Disappearing kaimas yra įsikūręs miesto Ventnor tik netoli Ventnor atostogų kotedžai. Šiame kaime yra viena iš populiariausių vietų, kad jums turi miss vaito sala atostogų metu. Parke, pamatysite tris skyrius: BBC pakrantės, Wight patirtį ir medienos pasaulyje. BBC pakrantės yra, kai jūs sužinosite apie Blackgang nyksta kaime. Wight patirtis yra a 70-sėdynės teatro, kur galite peržiūrėti Pasjonujący aerofoto filmų rodo salos prabangoje. Ekranas, kuris rodo Viktorijos vandens varomi pjautinės atstatymo yra, kas yra medienos pasaulyje. Millpond sodai klaidžioti yra atsipalaiduoti. Laivo į krantą arbatos kambarį tarnauja pietūs, arbata ir pyragus, todėl jums nereikia eiti į kaimą atitinka jūsų badas ir troškulys. Galite palikti atostogų Kotedώai anksti ir eikite į Blackgang Disappearing kaime, kai jis atidaro 10: 30 val Jums reikia mokėti už £ 10,50 įėjimo mokestį už lankytojų nuo 4 iki 59 metų, bet jei esate šalis keturių, tai geriausia gauti super užsklanda bilietą už £ 39. Vyresnio amžiaus žmonių ir neįgaliųjų tik reikia mokėti £ 8,50 diskontuota mokestį.

Sandham važiuoja

Sandham atrakcionai yra puikus atrakcionų parkų, kad jūs turite eiti į, ypač, kai jūsų vaikai yra su jumis dėl jūsų vaito šventės. Vieta yra ne per toli nuo atostogų Kotedώai Fort Street, Sandown. Jūs ir jūsų vaikai turėtų išbandyti Go-kart važiavimo ir milžinišką skaidrės, kad būtų užtikrinta pareikšti smagi. Išbandyti buferio valtys, taip pat patalpų žaidimai Arkada. Sandham važiuoja suteiks jums ir jūsų šeimos grynas malonumas kaip jums išbandyti kitas patalpas, vietos, išskyrus jos važiuoja. Kai reikia kai kurių maisto ir gėrimų, daug restoranų Nuotykių parkas turi karšto ir šalto maisto taip pat kavos, sodos, ledų ir arbatos.

Rašyti komentarą