Bankokas naktinis Guide – patarimai ir konsultacijos

parašė , 2011-09-19 10:21

Bankokas buvo pavadintas geriausia vieta Azijoje ir išrikiuoja ketvirtosios pasaulyje pirmaujančių kelionių žurnalo. Per pastaruosius dešimtmečius pasaulyje tapo pirmaujanti turizmo vietas Tailandas. Milijonai žmonių iš viso Tailando, kiekvienais metais mėgautis savo energingas naktinis, paskatinusio savo ruožtu, barai ir klubai viešbučių augimą.

Yra daug gražių ir vaizdingas miestas Tailando. Tačiau jei ieškote naktinės pramogos, atrodo ne daugiau nei per Bankokas. Bankokas yra ne tik kitos prekybos centras paskirties. Bankokas yra pilnas barai, diskotekos, barai ir diskotekos.
Jūs galite taip pat laukia padaryti kai kurie naktiniai klubai seksualus šokių spektakliai Bankokas. Bankokas, galite gauti visų rūšių alkoholio klubų, barų ir naktinių klubų. Atsitikti šampanas, alaus, Tekila ir degtinė būti populiariausių gėrimų barais Bankokas.

Jei ateina į Bankokas, tikriausiai jūs norite pereiti pamatyti garsiąją eiti eiti strypai čia su gražių moterų. Bankokas yra trijose vietose, kad naktį gyvenimo srityse, kurios turi daug eiti eiti barų, juos. Jie yra: Patpong jėga kelyje; Nana Plaza dėl Sukhumvit Soi 4; ir Soi kaubojus dėl Sukhumvit Soi 23.

Galite imtis verslo klasės lėktuvų už mėgautis Bankokas naktinis.

Patpong yra tikriausiai labiausiai tarptautiniu mastu žinomų, nes tai buvo vieta, kur Amerikos GI’s nuvyko R & R Vietnamo karo metu. Patpong yra labai perkrautas ir sunku vaikščioti aplink, ir yra daug darbo ten barais transvestites, tačiau kai kurie žmonės mėgsta Patpong. Nana Plaza yra 4 lygių ir supakuotas su eiti eiti juostos ir alaus barai, tai tikriausiai labiausiai aktyvios srities Bankokas, ir tai tikrai ką pamatyti.

Soi kaubojus pirmiau, yra labiausiai pločio ir mažiausio atidaryti naktinio gyvenimo sričių, jis yra mėgstamiausia emigrantai, nes tai nėra perkrauta. Jei norite matyti keletas labai ieško moterų, pabandykite šiuos eiti eiti barai.

Ne tik tai, kad naktinis gyvenimas yra Įperkamos, bet yra gerų vietų eiti ir atsipalaiduoti. Tai “tikrai” naktinis gyvenimas Bankokas, tikrai įspūdį.

Gauravks yra straipsnių rašytojas kurių pagrindinių sričių sutelkti apie kelionės. Jo straipsnius dėl skirtingų kelionių temas kaip skrydžiai į Bankokas ir Pigūs skrydžiai į Bankokas skelbiami įvairių interneto platformoms. Nepamirškite vizitas jo svetainės į >

Rašyti komentarą