Viešbučiai netoli Birmingham Broad gatvės

parašė , 2012-01-02 13:36

Birmingamas yra viena iš didžiausių ir labiausiai gyventojų miestų Anglijoje. Jis buvo centro Pramoninė revoliucija Anglijoje, bet dabar buvo atmesta jo pramonės svarbą bet jis sukūrė į nacionalinės prekybos centro. Birmingamas ‘s Broad gatvės yra koncentratoriaus barai, restoranai ir naktinių klubų ir jei jūs planuojate apsilankyti Birmingham ir ieškote viešbučiai Birmingeme, tada Broad gatvės yra geriausia vieta gyventi, jūs galite ieškoti viešbučiai, kuris tinka kišenės.

Crown Plaza – jis yra ant Holliday Street, kuri yra tik keletą metrų nuo Broad gatvės ir 5 minučių pėsčiomis nuo naujų Street geležinkelio stoties, iš kur galite vežtis traukinių Birmingamo tarptautinis oro uostas. Ji turi 284 kambariai ir visi jie yra įrengti televizijos, kelių eilučių telefonai, AC, telefono prieigos prie interneto ir vonios kambariuose
Viešbutyje yra savo restoranas, kuris tarnauja puikus maistas ir, siekiant padidinti savo apetitas Jums gali dirbti į jų sveikatingumo centras.

Adresas: Centrinė kvadratinių Holliday Street Birmingham, B1 PE26 1HH United Kingdom

Britannia Hotel centras – Britannia Birmingham Hotel yra tradiciškai papuoštas viešbutis, įsikūręs pėsčiomis Arena prekybos centro. Visuose kambariuose yra gerai pateikti visą modernių patalpų, pavyzdžiui, TV, telefonas, plaukų džiovintuvas ir arbatos iš kavos. Viešbučio Restoranas siūlo Carvery atvira virtuve kur galima pamatyti jūsų maisto, rengiant į akis. Jie taip pat turi savo juosta, kurioje galite rasti įvairių alaus ir vyno.

Adresas: Britannia Hotel naują Street Birmingham B2 4RX Jungtinės Karalystės

MacDonald Burlington Hotel – jis įsikūręs Birmingemo miesto centro ir suteikia galimybę lengvai gauti ne tik parduotuvių, restoranų ir barai, bet taip pat į naują Street geležinkelio stoties iš tais atvejais, kai gali būti tiesiogiai traukinio į Londono Euston. Tai 4 žvaigždučių viešbutis su visą modernių patalpų, kad svečias galite tikėtis iš 4 žvaigždučių viešbutis ir visi kambariai yra skoningai dekoruoti. Jie turi savo restoranų ir barų, kur jie dirba, skanus maistas ir platų kokteilių

Adresas: Burlington Arcade/126 Birmingham B2 4JQ Jungtinės Karalystės

Yra daug daugiau viešbučiai ir aplink Broad gatvės ir lankytojų galite rasti kai kurių labai gerų viešbučių Birmingemo plačią Street ne labai protingas normos.

Rašyti komentarą