Spengimas ausyse simptomus ir gydymą

parašė , 2012-01-03 00:57

Tinitas yra gana bendro klausos sąlygą, kad gali įvykti įvairiais būdais. Nors kai kurios formos Tinitas yra negrįžtamas, kiti gali būti laikini arba gali būti apdorojami medicininės intervencijos.

Daugelis žmonių patirtį jausmas “skambìjimo, „”swishing”arba”skuba”garso savo ausis arba galvos proga, ypač po to, kai į eardrums yra veikiami garsiai garsai, pavyzdžiui, sprogimai, gunshots arba garsiai muzikos koncertai ir naktinių klubų. Nors daugeliu atvejų šis poveikis bus laikinas, kartais ausies traumų sunkumas bus tai visam laikui prie ausies dalį veikia.

Garsiai triukšmo yra ne tik sukelti tinitą tačiau su tam tikrų narkotikų, tokių kaip aspirino ir chinino atsižvelgdama buvo atsekti spengimas ausyse, kai overused. Fizinis senėjimas taip pat gali būti priežastis, su sąlyga, klausos pablogina, su 12 procentų nuo 65 iki pranešimams kenčia nuo tinitą tam tikru mastu 74 metų amžiaus žmonės

Spengimas ausyse požymiai yra gana lengva diagnozuoti, nepaisant subjektyvios sąlygos. Sergantiems paprastai ataskaitą Pasisakymai skambìjimo arba buzzing garso vieną arba abi ausis, ne dėl išorės dirgiklius, ir kurios gali likti ant nuolat. Jei garso kartu su klausos praradimą arba galvos svaigimą, tai įmanoma, kad tinitą sergantiems taip pat gali būti diagnozuota Meniere ligos.

Jei manote, kad turite spengimas ausyse, turėtų konsultuotis su gydytoju patvirtinti, kad sąlygos ne dėl skirtingų, išgydomų problema. Jei jūs sukūrė tinitą dėl nelaimingų atsitikimų darbe, pvz., netikėtai garsiai triukšmo arti, gali turėti teisę padaryti tinitą prašyti ir gauti kompensaciją.

Jei jūs nustato, kad jūsų tinitą nėra daugiau sunkios ligos rezultatas, su sąlyga bus ne paprastai kelia rimtų problemų, ne iš nedidelių nepatogumų. Tačiau, jei jūsų Tinitas yra ypač varginantis, nėra įvairių galimų gydymo galimybių. Nors ausies gali būti visam laikui sugadinti, išvengti kofeino arba streso gali padėti palengvinti simptomus tam tikru metu.

Žmonės, kurie ataskaitą patiria Skambìjimo garsas tik kai bando miegoti skatinamos eksperimentuoti su baltojo triukšmo, radijo, formoje ventiliatoriaus ar specializuotos klausos sukurta sąlyga. Stengiantis, kad būtų išvengta poveikio garsiai triukšmo taip pat neleisti tinitą blogėja, kurie gali reikšti posūkio žemyn Asmeniniai stereogrotuvai garso arba išvengti vyksta į garsiai naktiniuose klubuose ir muzikos koncertai.

Rašyti komentarą