Vila gyventi pardavimui Seminyak Bali su 7 miegamaisiais Darya 3

parašė , 2011-10-29 00:13

Jei jūs ieškote Balis nekilnojamojo turto investicijų, populiarus Darya 3 vila gyventi, kuris dabar parduoti būtų gerai. 3 Nuostabų vilų, prie jos pavadinimo ir pagrindinis žemės vietą išnuomojamo sąlygomis šis Balis turtas yra teisę viduryje, Seminyak, viena iš labiausiai mėgstamų vietų Balis turistų iš viso pasaulio. Yra du vienodi vilos su dviem miegamaisiais kiekvieno ir vieną vila su trys miegamieji. Visų vilų ateis su savo privatus įėjimas ir baseinas.

Įsikūręs garsaus Seminyak centras, Darya 3 vila gyventi yra tik kelios minutės nuo naktinių klubų, restoranai, legendinis “valgyti gatvė” ir “Dhjana Pura gatvės”. Šias dvi vietas yra garsėja švelniavilnių pietūs, kokybės apsipirkti ir išėjus iš naktinės pramogos.
Darya 3 vila gyventi parduoti ateina su keturiasdešimt trijų metų nuomą ir pirkėjas turės galimybe pratęsti nuomos net už tai. Tai yra puiki galimybė nuo ilgalaikio turto nuoma yra sunku rasti Seminyak ir todėl vilos pardavimui yra viena iš geriausių investicijų Seminyak Bali. Refurbish rinkinį iki, vilos ir pagerinti ypatybę, net geriau ateityje nuomos grąža gali pasirinkti naujam savininkui. Žinoma galima pateikti 3 vila gyventi parduoti dar kartą po kelerių metų visada pelninga Balis nekilnojamojo turto rinką.

Vilos savininkas nori išeiti į pensiją ir todėl vila gyventi yra galima parduoti. Nekilnojamasis turtas investicijos yra dangus tempais visoje saloje ypač Seminyak srityje. Investicijos į šio gabalo nekilnojamojo turto garantijas mažiau nei prieš dešimtmetį investicijų grąžą. “Pirmaujančių Vila nuoma agentūra balivillarent.com (TORTOR nuosavybė) buvo neseniai paprašyta valdyti garantuoti pelninga nuomos pajamas ir aukšto užimtumo normas Darya vilos”. Visi Balis namus galiausiai atėjo su modernaus stiliaus baldais ir atstovaujančių sintezės tradiciškai ir į šiuolaikinio akcentais. Vaikai yra pakankamai vietos, kad žaisti ir judėti ir tėvai jausti teisę namuose. Įperkamos normą, Darya 3 vila gyventi tikrai siūlo puiki proga trumpą laiką Šventinis, nuoma ar ateities investicijų.

R. Meester yra rašytojas ir Balis žemės nuosavybės (TORTOR nuosavybės) Balis. Jie yra pirmaujančių nekilnojamojo turto pardavimo ir Šventinis Vila nuoma įmonės Balis veiklos nuo 2003 siūlo gera kaina žemės, namas, Vila ypatybės ir Šventinis Vila nuoma, Bali Seminyak ir kitų vietų Balis. Balis nuosavybės ir Balis vilos nuoma ir Balis butas.

Rašyti komentarą