Visi imtinai šventės Graikijoje yra puikus, mėgstantiems gamtą

parašė , 2012-01-01 12:10

Nors daugelis žmonių knygoje visi imtinai atostogos į Graikija, Turkiją ir Egiptą mėgautis saulės ir įdomus, paplūdimiai ir naktiniai klubai yra ne visi yra padaryti šiose srityse. Be to, gražus paplūdimiai, vidutinio klimato ir aiškus vandenyse, Graikija, Turkiją ir Egiptą pasiūlyti daug zoologijos soduose, Safari, gamtos takai ir vandens gyvūnijai, kad bus kreiptis į visų amžiaus grupių mėgėjams pobūdį.

Savo apsvaiginimo fizinis nustatymas ir turtingas florai, faunai ir vandens ekosistemai, Graikija pritraukia daug gamtos mėgėjams, kurie nori neria, žygis ar vaikščioti gražių salų. Žygiai Samarii Gorge, dėl Kretos saloje, yra nepamirštamą nuotykius. Į praryta buvo sukurta nedidelių upių, kad vieną kartą vyko tarp Mt. Volakias ir balti kalnai. Šiandien, jūs galite žygis pro gorge dėl dieną ilgai trek, kad funkcijos daug apsvaiginimo kalnų nuomonėmis
Nardymas ir snorkelling galimybių gausu Graikijoje. Daugelis nardymo mokyklų sukelti povandeninį ekspedicijos senovės griuvėsiai ir Koralinis rifas srityje. Šeimų su vaikais ir mažiau veikliosios keliautojams galite matyti įvairių gyvūnus ir egzotinių paukščių zoologijos Attica netoli Atėnų. Be to, 2000 m. egzotiški paukščiai iš visame pasaulyje, zoologijos taip pat turi reguliariai delfinų rodo featuring gyvena delfinų ir jūrų liūtai.

Keliaujančius all inclusive atostogos Turkijoje galite mėgautis regiono nevartotas paplūdimiai ir energingas naktinis, taip pat nuostabų žygiai ir paukščių žiūrėti. Turkija didžiuojasi geografiškai įvairios aplinkoje, su sankryþos kalnai, taikiai lagūnas ir verdoyant miškų. Lycian būdu, 500 km pėsčiųjų takai, kad vėjai iš Fethiye, Antalija, daro geras būdas žygiai entuziastai ištirti Lycian kaime. Įspaustas takas nukels jus praeityje senovės griuvėsiai ir kalnų Tekke pusiasalio. Paukščių watchers meilės Turkijos veislei migracijos ir naminių paukščių, aptinkamų į visoje šalyje. Dauguma iš paukščių, kurie migruoti iš Europos ir Afrikos kiekvienais metais pereiti Turkija, kuri leidžia paukščių watchers aplankyti Turkijos pavasarį ir rudenį didžiojo kartus.

Pakrovimas entuziastai flocked Šarm el Šeicho kurorto zonoje palei Egipto Raudonosios jūros, už metus dėl jos kristalinės vandenyse ir puikus nardymo sąlygas. Daug all inclusive atostogos Egipte siūlo prieigą prie nardymo klases ir ekskursijos pradedantiesiems ir patyrusiems nurków, kurie nori ištirti Egipto povandeninį jūros gyvenimo. Vizitas į netoliese Ras Mohamed nacionalinis parkas, esančios Pietų Sinajaus pusiasalio, Patarimas yra ne-į–praleisti patirtis, mėgstantiems gamtą. Ras Mohamed, galite matyti per Koralinis rifas, kad uosto 1000 rūšių žuvų ir vandens gyvenimą 130 skirtingų tipų. Taip pat galite pamatyti mangrovės medžius, kad auga Raudonosios jūros vandenis. Šarm, taip pat galite užsisakyti ekskursiją, kuri leidžia ištirti netoli dykumos, kupranugarių. Baigti jūsų vakare su vakarienė pagal žvaigždžių, hosted by Beduinai šeimos.

Rašyti komentarą