Vizos patarimai internetu skrydžių iš UK į Tailandą

parašė , 2011-10-20 11:39

Tailandas, namų į stebina vietose kaip Bankokas, Phuket, Koh Samui, Krabi ir Chiang Mai jaukų minios keliautojų į išpilstant savo santaupas dėl lėktuvo bilietai į paskirties vietą. Bród atrakcionai, svyruoja nuo swanky naktinių klubų ir pertekęs prekybos centrų didinga smėlėti paplūdimiai ir zachwycających šventyklos ir turi rasti šalyje. Prieš rezervuoti viešbutį paskirties, kad reikia būti protinga susipažinti su tam tikros informacijos apie vizų politikos odwzorowaniem taškų.

Atvykti be vizos

Didžiosios Britanijos paso turėtojui, atsižvelgiant viena iš skrydžiai į Tailando leidžiama įvesti į paskirties vietą ir ten pasilikti ilgiau kaip 30 dienų be gauti vizą įplaukimo į Tailandą. Laiko tarpą yra 15 dienų keliautojams, naudojant sausumos kryžmės

Bauda už viršijimo

Ką galite įrašyti užsakymo pigių skrydžių į Tailandas gali bergždžios Jei vizos galiojimo termino pažeidimų jūsų viza. Nuobaudos gali nuo dienos bauda 500 batas ir pratęsti iki 20000 batas. Be to, vienas gali atlikti sulaikymo ir gauti deportuotas. Nevykdanti šalis turės mokėti deportavimas išlaidas. Tailando valdžios institucijos nurodė, kad kas nors per ilgai daugiau nei 42 dienas susidurs sulaikymo. Be to, vienas gali net būti juoda išvardytų. Tai reiškia, kad niekada leidžiama nevykdanti šalis, aplankyti Tailandas.

Kur gauti jūsų viza

Jei yra rezervuoti skrydžiai į Tailandas, įsitikinkite, kad galite įsigyti jūsų vizos tik iš Tailando ambasada ar konsulatas, imigracijos biurus šalies ir imigracijos pareigūnai bet kuriuo įvažiavimo punktų į Tailandą. Tai yra vienintelis teisinis kanalus.

Vizų taikymą, Royal Tailando ambasados Londone

Keliautojams, rezervuoti pigių skrydžių į Tailandas gali prašyti vizos ne Royal Thai ambasados Londone. Paraiškos gali būti pateikiamos nuo 9: 30 am iki 12: 30 pm per pirmadienio iki penktadienio. Pareiškėjai, žalia signalo gavimo iš institucijos gali rinkti savo paso ir vizos iš office 11: 30 val. ir 12: 30 val Tai užtrunka dvi darbo dienas apdoroti prašymą išduoti vizą. Ambasados nepriima paraiškos, siunčiami per kurjerį arba paštu. Pašto paraiškos turėtų būti siunčiamos Royal Thai konsulatai Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje.

Vizos prašymo formas

Britanijos piliečiams, taip pat tam tikrų kitų tautybių, planuoja įsigyti bilietą Tailandas keliautojams turi pateikti tinkamai užpildyta vizos prašymo formą kartu su 2 dydžio paso nuotraukos. Šią formą galima atsisiųsti iš svetainės . Kinijos ir Nigerijos piliečiams turi pateikti du prašymo formas ir dvi nuotraukas, o tam tikrų kitų piliečiams suteikti tris formas ir trijų nuotraukų. Šios tautos yra Libano, Libijos, Nepalas, Pakistanas, Palestinos valstybę, Šri Lanka, Sudano, Sirija, Jemenas, Alžyro, Bangladešo, Egipto, Indijos ir Irano.

(Šaltinis: svetainių užsienio ir Sandraugos ir Tailando ambasada JK.)

Rašyti komentarą