Isle of Wight turi apsilankymo atrakcionai

parašė , 2011-10-20 15:38

Vaito sala atostogų, metu jums bus Išlepinti pasirinkimo pločio suma, ką daryti. Nuo išlaidų laiko paplūdimiai, ir naudojasi švietimo patirtimi muziejai, pilys ir dvarus, Isle of Wight yra viskas. Turėtų ją taško kad likti viena vaito Kotedώai, kurie užtikrina svečiai švarus, patogus ir higienos buvimo per savo atostogas. Vaito Kotedώai yra geriausia šalia dauguma salos atrakcionai, įskaitant jos paplūdimiai, restoranuose, naktiniuose klubuose ir baruose. Tuo atveju, jei jūs ne jaustis kaip sustiprinti į jūsų vaito Kotedώai virtuvė, galima visada papietauti daugelio restoranų, apskrities vaito sala atostogų metu. Čia yra dvi turi apsilankymo atrakcionai vaito sala atostogų metu.
Wight pelės Inn

Mėgaukitės puikią patirtis ne Wight pelės Inn vaito sala atostogų, metu, jei tikrai manote, kaip valgyti kažką skanu. Pasirinkti iš meniu ‘s įvairių patiekalų, tokių kaip Sultingas steaks, ištaigingas jūros gėrybių patiekalų, taip pat Vegetarišką pasirinktys. Be to yra tikrai skanus, jums meilės faktas, kad tarnavo dalis yra labai turtinga, suteikdama jums maisto vertę savo pinigus. O jūs valgyti savo Gardūs miltų, galite net žiūrėti sekmadienis, nustatyti tarp graži aplinka. Wight pelės Inn taip pat labai apt už romantišką dieną su savo partneriu. Tai geriausia rezervuoti gražus lentelė iš anksto iš vaito kotedžai. Paslaugos taip pat yra labai paslaugus ir draugiška Wight pelės Inn. Jums yra garantuotas mėgautis kiekvieną akimirką jūsų vizito į šį Pasakų restoranas.

Vaito garo geležinkelio

Mėgautis iki galo kaip jums aplankyti Isle of Wight garo geležinkelio parkui vaito sala atostogų metu su savo šeimos ar grupės draugų. Vaikams per kruopščiai galės aplankyti šį parką, nes jie gali gauti ėminiui daugelis džiugus važiuoja, prieinama čia. Įsitikinkite, kad jūsų kameros arba vaizdo kamera su jūsų iš jūsų prabangūs vaito kotedžai. Jūs norite praleisti progą fiksuoti įdomus ir atminimo momentus per savo vizito į Isle of Wight garo geležinkelio parko. Prieš pozicijoje grįžti namo, galite sustabdyti puikūs parduotuvėse pirkti vietinių produktų, suvenyrų ir retas dovanų savo artimuosius. Taip pat galite Pobłażać nuostabų miško vaikščioti, kuriuos priima galite vienu žingsniu arčiau pobūdį. Vaikai bus meilė aplankyti Haven sakalais. Taip pat galite sustabdyti šalia kavinės keletą lengvųjų užkandžiai ir gaivieji gėrimai.

Aplankykite Blue Chip šventės daugiau informacijos apie atostogų kotedžai.

Rašyti komentarą