Vokiečių kalba: Į tėvynę, kad blizgučiai!

parašė , 2011-09-11 23:29

Kada nors putojančios diskusijos tarp alus ir vynas yra, ką sumas iki Vokietijos istorija daug turistų, kurie planuoja aplankyti šalį. Tačiau, yra daug daugiau šio atrodytų Urquell orientuotą kultūrą, kuri atitinka akis. Žinoma, šalis, kuri atlieka priimančiosios į viena iš pasaulyje didžiausių šalių, Oktoberfest, turi būti daug daugiau nei tik tautos obsessed su alkoholio.

Šalyje yra iš esmės vienas begalinis pasirinkimų, ir niekada tenka spręsti, nes jis visada galite turėti abu.

Berlyno: Pasaulinės klasės muziejai vyksta naktinių klubų per vakarą ir dieną yra aprašoma idealus maršrutą, o dėl yra Berlyne! Daugiau kaip 2 dešimtmečius po jos sienos egzistavimo baigėsi, miesto šiandien yra svaiginantis Izdomājums grand opera ir Partizansk klubai, kartu su Gurmanams restoranai ir tikras muziejų ir galerijų rinkinį, kuris yra visa Europa pavydas
Daugeliui, tai kaip 80s Niujorke, ir priežastis, yra tiek daug žmonių iš įvairių pasaulio, paskatino tolerantiškas atmosferą miesto dalis antplūdžio. Tiesa, yra taip pat prieinamos gyvenimo, kurį prideda prie imigranto prieglauda grožio elementas! Miestas atrodo būtų nuoširdžiai orientuotos į ateitį, tikriausiai, nes jis toks akimirkos praeityje. Atrodo, kad visą laiką vyksta didelis celebratione. Kavinės yra visada supakuota ir gėrimai yra daugiau būdų sušvelninti; jie yra gyvenimo būdas, paminėti nieko akivaizdaus Rush, naktiniuose klubuose. Tačiau, taip pat visiškai organizuojamas miesto – sklandžiam eismo srautui, puikus viešojo transporto ir ekonomiškas miltų pasirinktys – Berlyno yra viskas!

Rügen salos: Dėl geresnio dalis istorijos, paskirties vieta buvo buvo kalbama apie. Atgal į XIX ir XX amžių, salos aplankė mėgsta Bismarck, Einšteinis ir Thomas Mann, o kalkėti pakrantė buvo immortalised pagal Caspar David Friedrich. Tačiau Rügen sala paplūdimiai buvo taip pat yra mėgstamas Hitleris, kuris pastatė savo kariuomenę čia kurortas. Dauguma pakrantės, aprėpiančių 574 kms, sudaro augalija, ir vienas liudytojas daug kaštonų medžius, tuopos atžaloms, guobos ir ąžuolo, o aplinkinių teritorijų yra apsaugoti pobūdžio atsargų ar nacionaliniai parkai. Į Binz pagrindinių kurortas ir baltos kreida uolos srityje Stubbenkammer Jasmund nacionalinis parkas yra pastovi atrakcionų turistams.

Turistų Vokietijoje dažnai rasti save be daug patikimų pagalbos kai kalbama bendrauti su draugais ir šeima grįžta namo. Taksofono yra brangus, ir vidaus sim kortelės tarptinklinio ryšio nėra daug naudoti arba. Pagal tokį scenarijų, matricos tarptautinių taksofono korteles yra kaip sveikintinas iš parinktis, poilsio kaip jie tiekia nepriekaištingam tinklo aprėpties ir daugiau kaip 80 % taupant kas tarptautinį skambutį į pagrindinių vietų visame pasaulyje.

Daugiau informacijos, susijusios su tarptautinių SIM kortelės, SIM kortelės, Vokietija, tarptautinių ryšių, prašome apsilankyti tarptautinės kelionės sim kortelės: – >

Rašyti komentarą