Xbox 360 populiariausias žaidimas plateform pradėtas Microsoft naujos kartos žaidėjams

parašė , 2013-01-03 12:31

Apie X-box 360

XBox 360 yra futuristinis būdas žaisti jūsų žaidimus, muziką ir kino filmus ir drąsina lenktyniavimą, kuris dirba jūsų pirštai į kaulą. Yra sąrašas ankstesnių Xbox žaidimų, kuriuos naujas xBox 360 gali žaisti jums, kuris yra atgal suderinamas.

X-box 360 – atrakcijos

Kontrolieriai, DVD atkūrimo komplektai, siejikliai, kabeliai, belaidis įrenginys ir visa nuostabių reikmenų našta yra dalis magijos Xbox 360. Šitos ypatybės yra skirta visam patogumui, labai smulkus tikslumas ir užbaigia kontrolę su mėgstamais kino filmais, kurie gali būti iš naujo žaisti, siejikliai ir kabeliai, kad verstų jūsų Xbox mokėjimui ir belaidžiams sujungėjams gauti jūsų žaidimą tinkle.

XBox 360 – Aparatinė įranga

XBox 360 turi DVIDEŠIMT GIGABAITŲ HD greta belaidžio kontrolės palaikymo, prijungtų ausinių ir daug labiau tokių kaip Aureolė 3 Reikmenys ir suderinamumas su Windows Media Centru

X-box 360 – Pultai

Pultai XBox 360 ir jie yra Pagrindinis Pultas ir Elitinis Pultas. Pagrindinis Pultas atvyksta su pagrindais tokiais kaip įjungimas pulto, griebimas kontrolių ir žaidimas, kur papildomi komponentai gali būti pridėti savu greičiu. Elitinis Pultas turi didelį standųjį diską, kontrolės sistema, kuri yra juoda ir be laidų, ausinės, kurios yra prijungtos ir užbaigta geresnė Dell Nešiojami kompiuteriai pabaiga.

Rašyti komentarą