Žr., klubo sezoną su Ibiza viešbučiai

parašė , 2011-10-31 21:50

Nėra geresnio laiko apsilankyti yra trečia pagal dydį Balearų salų nei jo atidarymo sezono metu. Nuo gegužės vidurio iki lova daugelyje Ibiza viešbučiuose, super-clubs clamber partiers dėl kai kurių geriausių naktinių klubų visame pasaulyje pielgrzymka atvilioti ir įtikinti juos, kad jie geriausiai rezidentas DJ’s, garso sistemoms ir dekoro pasiūlyti apskritai pridėtinis įrankis liepos pradžioje sala.

Yra tiek daug viešbučių pasiūlymų per atidarymo sezoną, kad lengvai tapti šiek tiek supainioti apie tai, kur yra geriausia vietoje pailsėti savo pavargęs kaulų po naktį vakarėlio ir atsakymas į juos visus – labiausiai ginčytinas klausimas buvo tais atvejais, kai yra geriausias šalis?
Ibizos miesto salų kapitalo ir suteikia šiek tiek istorijos ir nuostabus akmenimis gatvelės ištirti. Potencialiai mažai dar svarbiau, taip pat namo į populiarus klubai, Pacha ir El Divino. Jei prabanga yra, ką jūs po ir ne tai padidino kainas tai vietoje, kai kurie iš labiausiai be Ibiza viešbučiai. Tikėtis RUB pečių su keletas žinomų veidų naršant miesto butiki į amžinąjį kad vakarais puikus Przybornik paiešką. Dėl išpūtė kainas gerai išmanantis Ibiza veteranų pasirinkite likti netoli ir keliauti autobusu ar valtis, ir kai jie patinka.

Jei norite yra beachside juostos, happy hour kokteilių ir didelių pavadinimas DJ tada San Antonio yra vietoje pasilikti įsitikinti, kad jūs niekada per toli nuo veiksmo. Apgyvendinimas čia svyruoja nuo prieinamą prabangus ir yra tik 20 minučių taksi važiavimo iš Ibizos miesto. Gauti šalies atmosferoje, kaip jūs žiūrėti, saulėlydžio metu garsaus Café del Mar arba imtis Brody į netoliese Savannah arba Mambo. Didžiausia klubai, San Antonio yra Es Paradis ir Eden, tačiau jei planuojate rizikos kitur, nukentėjo dėl kai kurių pigių anksti gėrimų sandorių happy valandą juostelės ir tada kruša kabina priimti jus į netoliese amnezija arba Priviledge.

Paplūdimio mėgėjams ir adrenalino junkies love Playa den Bossa balta, smėlėti paplūdimiai. Yra masyvas vandens pasiūlyti čia ir po to jums ramiai tų nervų su gaivieji gėrimas Bora Bora paplūdimio baras. Šis gyva kurortas yra namų į erdvę ir įvairių kitų barų, siekiama atvilioti jums, su jų happy hour gerti pasiūlymai. Yra pigiau viešbučių pasiūlymų galima rasti čia ir visų pagrindinių klubai yra pasiekiamas, trumpas autobusų kelionėms.

Ibiza turi jį visiems, naktiniuose klubuose, kad bus smūgis net labiausiai patyręs clubbers protas, DJ linija, kad yra tai, kad sapnai yra pagaminti ir apgyvendinimo, kad atitiktų visus biudžetus ir skonį. Atidarymo sezoną turi būti laikomos uwierzyli ir ji yra sparčiai artėja. Rekomenduojame gauti šių bilietus, įrašytos kaip galima greičiau.

Rašyti komentarą