Užsakyti Berlyno Apartamentos ir gauti Mesmerized su savo kultūros paveldą

parašė , 2011-10-31 13:57

Berlin, Vokietija, kapitalo yra žinomas dėl savo daug kavinės, restoranai, naktiniuose klubuose, festivaliai, muziejų, istorinių atrakcionai. Nors ji buvo sugadintas blogai per antrojo pasaulinio karo, tačiau ji buvo rekonstruotas pati į įdomių sostinė. Berlyno yra svarbi kultūrinio, politinį ir vienas iš labiausiai lankomų turistinių vietų Europos Sąjungoje. Padaryti savo kelionę į vokiečių kapitalo apdovanojimo vienas pasirinkdami likti vienoje iš Berlyno Apartamentos. Geriausias būdas mėgautis savo laiku Vokietijos kapitalo yra ieškodami Berlyno aptarnauta apartamentai geriausius pardavimo Mitte, Charlottenburg, Prenzlauer Berg, Kreuzberg ir Tiergarten srityse. Visi šie rajonai taip pat yra mišrus maišelį daug restoranų, parduotuvių ir pramogų. Berlyno, įvairiais būdais yra gražus miestas ištirti, taigi imtis savo time tyrinėti savo gražus vietos
Kai kurie įdomūs pramogų pvz., muziejai, galerijos ir pilys, kuriuos verta aplankyti yra išvardytos žemiau:

Museumsinsel-“Muziejus sala” ar daugiau paprastai žinomas kaip “Museumsinsel,” šio Pritraukimas yra turi aplankyti per savo buvimo vienoje iš atostogų apartamentai Berlyne. Tai didelis Pergamon-muziejus, kuri rodo didžiulė kolekcija Senovės graikų namų, Vidurio Rytų, Islamo meno ir architektūros. Kai kurie kiti didelį muziejai, jūs taip pat galite apsilankyti, šis muziejus sala yra Altes muziejus, Alte Nationalgalerie, Bode muziejus ir Neues muziejus.

Berlyno Dom – tai neįvykdyti ir didžiausia bažnyčios Berlyne, įsikūręs tik nedideliu atstumu nuo muziejus sala. Nuo kopułą bažnyčia, gausite Panoraminis vaizdas miesto centro. Kaiser Wilhelm Gedachtniskirche-This yra XIX a. bažnyčia, featuring atspaustas šešiakampis Varpinė ir aštuonkampės malda salė.

Bundestagas-Located arti Brandenburgo vartai, Bundestagas yra Vokietijos Parlamentas. Labiausiai apsvaiginimo pastato bruožas yra jos stiklo kupolas, kuris siūlo puikus vaizdas Berlyno.

Charlie This kontrolinis taškas yra vienas iš Berlyno svarbus turistų pramogų. Tai žinomiausias Berlyno siena, kuris sujungia Rytų Berlyno ir Vakarų Berlyną dalis. Šis kontrolinis taškas simbolizuoja šaltojo karo kančias.

Berlyno sienos – Berlyno siena yra į rytus nuo miesto centro, palei upės Šprė. Tai turi pamatyti pritraukimas ir verta išnagrinėti būdami viena iš Berlyno poilsio apartamentai. Ryškiausias svarbiausias šios sienos yra East Side galerija, kad funkcijos gražus freskomis.

Išskyrus šių nuostabų orientyrus, Berlyne taip pat yra žinomas dėl savo burna vandens virtuvė. Restoranai, arti jūsų Berlyno butą, jums gali mėginį Currywurst arba Eisbein. Pirkiniai, apsilankykite išlyginami rinkų Ku’Damm ir Friedrichstrabe. Berlyno kino festivalio, Lange Nacht der Museen ir Oberbaumbrucke festivalis yra keletas festivaliai, kai miesto gauna daug lankytojų. Per šiuos festivalių, rasti Berlyno apartamentos buvimui yra paprastai sunku. Padaryti savo užsakymų iš anksto, jei jūs lankotės Vokietijos kapitalo per šių festivaliuose. Taigi, ateis ir ištirti šį fascynująca kapitalo Vokietijos miesto.

Daugiau informacijos apie Berlyno butai

Edinburgo butai

Londono butai apsilankykite apartotels.com

Rašyti komentarą