Lanzarote vilos – ideali vieta gyventi iš mėgautis jūsų atostogos

parašė , 2011-09-20 01:18

Lanzarote villas yra puiki vieta praleisti atostogas šios idealus salos paskirties. Yra trys pagrindinis vietų, kur jūs galite pasirinkti sustabdyti kai esate šios vaizdingos ir idyllic vietoje.

Puerto del Carmen yra didžiausia ir judriausių kurorto Lanzarotės ir šešių ilgą kilometrų nevartotas paplūdimiai. Nėra Promenada su daug parduotuvių ir kavinės kartu su keletą įdomių naktinių klubų ir restoranų liniuotas per ilgas.

Kosta Teguise yra tad mažesnis ir yra šeimos kurortas su paplūdimiai, prekybos centrai ir maitinimo. Playa Blanca yra naujausias kurorto prisijungti prie sąrašą. Tai šiek tiek nustatytos atgal rūšiuoti Resort ir yra tikrai tyliau nei kitų dviejų. Yra vienas kavinės ir turizmo Obijać ir mėgautis paplūdimius. Šiuolaikinės restoranai ir Geriausios parduotuvės ir įspūdingi, naujų marina yra labai turizmo atrakcionai
Jūs taip pat galite mėgautis kai kurie iš geriausių peržiūros tipiškų kaimas gyvenimo pvz., Tias ir Nazaret salose. Tai yra puikus būdas praleisti atostogas Atpalaiduojantis tarp pobūdį ir paplūdimiai.

Lanzarote villas, kad pastaruoju metu ateiti yra visi šiuolaikinių patogumų, suprojektuoti rūpintis jų svečiai, kuo. Šiuolaikinės vilos dauguma turi baseinai ir geras skaičių jiems įšildomi. Holiday vilos Lanzarotės yra prieinamos ir gali tilpti savo atostogų biudžetą lengvai. Jei planuojate likti Puerto del Carmen, tada paruošiami Wybulić papildomų pinigų. Vilų čia paprastai yra didžiulis ir Zamaszysty su trys miegamieji ir fantastinis patogumai.

Yra prabangūs vilos tokiose srityse, kaip Los Mojones, kurios yra vieni iš brangiausių vilos Lanzarotės. Jei turi ribotą biudžetą ir ieško padoraus Vila tada Costa Teguise yra head ir vieta. Playa Blanca turi didesnį pasirinkimą vilų, kad svyruoja nuo dviejų miegamasis vieta splendidly sudarė su visa įranga, kad galima tikėtis jūsų namuose ir dar daugiau.

Jei planuojate likti nuošalyje nuo paplūdimiai ir kaimų, tada miesto pakraštyje galima samdyti Pigūs Lanzarote vilos Kefalonia lengvai. Žinoma, taip pat turėsite išsinuomoti automobilį už apsilankymą vietos turizmo interesų ir naujesni vietos, kad ateina bet bendro biudžeto liks jūsų pageidaujamą ribose nekeliant kokybės ir buvimo.

Yra daug pasirinkimų, kai kalbama apie Lanzarote vilos nuoma. Įsitikinkite, kad jums daug tyrimų prieš galutinį sprendimą.

Jei planuojate turėti Luxury Villa šventės alsuoja daug įdomus ir Nuotykių, Sveiki atvykę į tiesiog Vila šventės. Romantiška parametrą su prabangos apgyvendinimas siūlomas tinkamas vilų į Kefalonia.

Skaityti mano dienoraπθius Sam Walton dienoraščiai

Rašyti komentarą