Christian Louboutin batai: Sustojus tendencijos

parašė , 2011-10-06 01:59

Krikščionių Louboutin batai yra garsaus ženklo, pradėjo tą patį pavadinimą žmogaus 1992 m.. Nuo 1992 m. bateliai turėjo raudona poliruotas jūrų liežuvių, kuri vėliau tapo šio prabangaus avalynės ženklo.

Jis jau seniai turėjo obsesji su moterų drabužių pradžios kaip a dvylika metų amžiaus kai jis naudojamas nukniaukti į Paryžiaus naktiniuose klubuose ir žiūrėti atlikti showgirls. Jis buvo ten, kad kulniukai nusprendė ir jo fascynacji sukurti krikščionių moterų Louboutin batų pradėjo. Jis vėliau nukrito iš mokyklos su daug pasipriešinimo iš šeimos ir draugų, siekti jo svajonė.
Nuo avalynės pradėti, bendrovė gavo daug pagirti už savo unikalumą, tiesiog raudona vienintelis peržengė. Krikščionių Louboutin batai buvo laikoma viena iš bendrovių, kad vėl stiletto kulniukai ir siurbliai į mados. Bendrovė yra žinomas, turintys dešimtys stilių kulnų aukštis, kad daugiau nei 4.72 colių. Jis sako, jis norėjo padaryti įvairių avalynės, kurioje moterys gali jaustis, patikimu ir įgaliojimus. Su kulniukai kad labai daug, aš tikiu, kad visiems, kurie nešioja pora mano gana įgaliojimus, kad jei jie gali stovėti ir vaikščioti į juos su pasitikėjimu ir lengvai.

Be to, re-instituting mados tendencijas, jo batai taip pat būti po sławna. Christina Aguilera ir Nicole Kidman wore poros per jų vestuvės. Britney Spears, Leighton Meester, Angelina Jolie ir Paris Hilton yra visi gerbėjai, o Patti LaBelle net pasirašytas patvirtinimas sutartį su kompanija.

Neseniai, jis padarė avalynės, žinomas kaip espadrilės linija. Jie parduodami kaip partneris su tik vieną & ir jų kurortai Bahamų salos, Dubajus, Maldyvai, Los Cabos ir Muaritius. Jie taip pat parduoti po jo butiki Londone ir Niujorke. Eilutės įkvėpė jo daug lieka Maldyvai Resort. Jis buvo įkvėptos spalvų ten ir mano šios eilutės Didžiosios batų looking geri, o atostogauti. Spalvos yra skirtas būti parodyta išjungimo pagal vasaros sekmadienis, kai atsipalaiduoti.

Žmogus aiškiai turi Sprytność drabužių dizaino ir atrodo taip, lyg jo a sąrašą klientų bus tik padėti sustiprinti pavadinimą. Jis ir toliau būti novatoriškos, o žvelgiant į praeitį įkvėpimo, derinys, aiškiai dirbo gerai jam. Ir jei krikščionių louboutin siurbliai yra viršuje, mados krikščionių louboutin studded siurbliai tendencija. Louboutin anga, kiekviena moteris poreikiams patenkinti. Į švarų visa išvaizdą yra tokia unikali. Vis labiau kurie investuoja į stilius karštas ne Šoninės tiltelio ir labiau Simpatinė, tuo geriau. krikščionių louboutin raudona apačioje, Christian Pumpswant savo draugams

Rašyti komentarą