Naktinės pramogos av

parašė , 2012-01-31 17:44

Goa yra šalis mėgėjams rojus. Ši vieta yra labai populiarus savo vėlai naktį šalims ir yra galutinis vieta tiems, kurie gyvena šaliai įkarštyje. Vienas gali taip pat lyginti su bet didelis Europos miestas. Ypač Goa yra žinomas dėl savo paplūdimio šalims, taip pat žinomas kaip rave arba mėnesiena šalims.

Čia rasite kai kurių žinomų diskotekose ir naktinių klubų GOA:

Klubas Tito: Baga Paplūdimys, esančioms tai labiausiai vyksta klubas GOA. Jis buvo nustatyta 1971 m. ir ilgiausią važiavimo klubas, kuri atidaryta šiame mieste. Tai tikrai šalies gyvūnų danguje. Ji įrengta visą modernių patalpų, kurios tegul kiekvienas perkelti grooving muzika. Nr kelionių Goa yra be vizito į šį diską. Taip pat pageidaujamą vietą tarp nacionalinių ir tarptautinių Įžymybės

Kavinė Mambo: jis taip pat yra ant Baga Paplūdimys ir atvirame aplinkoje siūlo savo svečių. Tai klubas garsėja savo naktį ilgai šalys ir turistai gali šokių čia iki PI. Taip pat yra restoranas netoli kur keliautojai gali mėgautis vietos Goan virtuvių klausydamiesi naujausią muziką.

Paradisio naktinis klubas: Pradėjo daugiausia dėl hippies, šis diskoteka yra, Anjuna ir Vagator srityje. Ši vieta yra ypač populiarus tarp tų, kurie myli geriamojo ir vakarėlio sunkiau. Į atmosferą, šį diską yra tiesiog akinantys.

Klubas Antoos: Gražus paplūdimys ir grooving atmosferos nuomone daro ši vieta parankinį tarp jaunų porų. Čia jie gali šokių be sutrikimų bet Szalony minios.

Apie autorius: Plano av turizmo patirties av naktinės pramogos

Rašyti komentarą