Danija – daug pasirinkimų naktinių klubų

parašė , 2012-01-09 00:40

Danija Kopenhaga ir kitose vietose, ir naktinės pramogos prasideda gana vėlai, po vidurnakčio, kad, kai jūs matote danai, išeiti iš savo butų ar namų šaliai visą naktį. Yra daug pasirinkimų naktinių klubų Danijoje, jei jūs kada nors gauti galimybę aplankyti šalį, jums tikrai turėtų patirties, kaip danai šalis. Iš tiesų, jei nusprendėte aplankyti Kopenhagos, yra keletas dalykų ir bendrosios faktus, kad jums reikia žinoti apie. Kopenhagos yra vienas iš seniausių sostinėse, Parlamentas, Vyriausybė ir monarchija. Miestas yra lengva naršyti, nes viskas, ko jums reikia, kaip naktinių klubų Kopenhagoje yra ne tik keletą autobusu. Danija gali patirti šalto oro kaip 2010 m. Tais atvejais, kai jie patyrė pagal sniego ir pūga jų žiemos sezono metu, bet tai nebuvo sustabdytas naktį owls Kopenhagoje praėjusiais metais
Šalis dar Skala, nors sniego buvo virš kelio lygio. Kopenhagos yra žinomas dėl savo klestinčią naktinės pramogos, dauguma naktinių klubų vyksta aplink vidurnaktį ir labai užimtas iki aušros. Diskoteka ir naktiniai klubai yra labai populiarus savaitgalį danai, yra daug naktinių klubų Danijoje pasirinkti iš čia bus sąrašas nustatantis trendiest naktinių klubų Danijoje. RnB mėgėjams norėčiau pasiūlyti Celcius, kuris yra netoli Kopenhagos city hall, labai gražus ir sudėtingų klubą, su apžvalga į miestą. Celcius turite būti ateiti, svečių sąrašą lentelėje išlygų nėra būtina, tačiau rekomenduojama savaitgaliais. Daugiau šalis elektrine šviesos rodyti, turėtumėte aplankyti Disco IN, tai yra tik klubą, kurių ilgiau nei likusi naktinių klubų darbo valandomis mieste Danijoje. Diskoteka IN yra padalintas į 3 atskiros teritorijos, nėra vietos, kad jie vadina La Hacienda, kuris yra tais atvejais, kai dauguma žmonių šiltas už naktį, šioje srityje atidaro nuo 11 val, LA hacienda taip pat siūlo geriausias Djs šalyje. Antroji sritis yra, jukebox tais atvejais, kai jums dainuoti kartu su sogs, kad yra yra grojo daugiau kaip karaoke baras. Ir trečiasis būtų tais atvejais, kai gali patirtį elektrine šviesos rodyti, ir šalis iki upuszczanego Į.

Yra tiek daug pasirinkti iš čia yra greitas sąrašą, naktiniuose klubuose Danijoje:

• Vega – Atpalaiduojantis atmosfera ir didelė šalis atmosfera, Vega yra viena iš didžiausių gyventi salė / koncertas salė Europoje.

• K3 – viena iš labiausiai populiarus naktiniuose klubuose Danijoje, didelis šokių grindų ir šilčiausias DJ iš visos Europos.

• Diskotek IN – didelė šalis atmosfera, taip pat su elektrine šviesos rodyti ir kitų didelių renginių vyksta Diskotek in

• Džiazo House-klasikinio didelis vieta su draugiškų žmonių

• Baras 7 – viena iš labiausiai sudėtingą naktinių klubų Danijoje, čia jums bus didžiausias kokteilis dėl miesto.

• Rosie Mcgees – restoranų ir barų, yra daug pasirinkimų meniu ir galimybę susitikti naujų draugų, ši vieta yra taip į žemę kad jums negali padėti, bet į jaustis kaip namie, kai tik įvesite vietos

• Australijos juostą – daugiau atsipalaidavimui ir nustatytos atgal laiko mieste. Čia jūs galite žaisti baseinas ir pasirinkimus, muzikos klausytis.

• Sam’s baras – vienas iš daugelio naktiniuose klubuose, kad karaoke baras rūsyje, Sam’s juosta yra pirmasis karaoke baras Kopenhagoje ir čia jūs galite nustatyti savo dainuoti talentą į bandymo.

Tai tiesiog keletas daug naktinių klubų Danijoje, kad galite neabejotinai apsilankyti kai esate Kopenhagoje. Daugiau informacijos apie naktinių klubų Kopenhagoje galite ieškoti internete ir aš tikiu, jūs rasite tik teisę klubą, kuris tinka jūsų šalies dvasią.

Rašyti komentarą