Patirtis Turkijos naktinės pramogos ir buvimo Bodrum viešbučiai

parašė , 2012-01-09 14:05

Šventės į Turkiją yra puikus būdas Atitraukti ir mėgautis puikūs maistas yra nustatytos atgal restoranuose arba nupūsti garo į kai kuriuos viršų naktiniuose klubuose ir baruose. BODRUM viešbučiai galima rasti kainų intervalus ir kad atitiktų visus poreikius, ar jums tiesiog reikia vietos katastrofos po naktį arba norite gražus kurortas mėgautis per dieną prieš jums galva į miesto in the evening.

Denizhan restoranas prasidėjo, kaip paslėpti į sandėlį gem dėl gana niepłodna kelio ruožas, bet dabar yra apsuptas modernių pastatų. Į Užkandinė yra puiki vieta už romantišką vakarą, ypač iš atmosferos terasa. Kokybės maisto produktų yra exquisite ir tikrą skonį, Turkijos virtuvės, daugiausia įtakos iš Rytų, bet patarimų, Egėjo jūros ir Viduržemio jūros regiono galima išbandyti ir mezes
Arsipel žuvies restoranas yra negalima praleisti – šviežių jūros gėrybių geriausia yra rūkyti, marinuoti ir žaliavinio žuvų plokštelės. Tačiau rūkyti pelamidės, lašišų, marinuoti kardas žuvų, žaliavų žuvis sezono, aštuonkojų ir krevečių, kad išskirtiniais alternatyvas. Kitų specialybių Arsipel yra visos kepti įdaryti calamari, grilowanym aštuonkojų tentacles, žuvies pyragai (kofte) ir jūros maisto pyragus (borek). Įsitikinkite, kad gauti čia anksti nors, arba ji gali būti visiškai rezervuoti! Yra gali viešbučiai netoli apgyvendinimo arba pasirinktinai patikrinti galima Marmaris viešbučių, kurie yra tik trumpas, o į sandėlį.

Halikarnas diskoteka yra draudimo teisė juosta Street Bodrum, priekyje su Bodrum pilis pabaigoje. BODRUM juosta Street yra vietoje, kuriose vyksta pramogų ir prekybos vėlai naktį šventes. Todėl, jei kyla abejonių, kur eiti, galvos per čia. Klubas Bodrum yra pasaulio pirmąją atvirame katamaranai diskoteka. Mėgaukitės vakarėlio jūroje bortą katamaranai, kurios langų inkaro 01: 00 ir keliauja iš jūros laukinių ir puikus naktį. Ji grąžina 04: 30, tačiau nemokamai valtis Tarnyba priima revellers atgal į Bodrum kas pusvalandį. Kita galimybė yra Hadigari baras, kuris yra labai populiarus tarp clubbers. Jame taip pat yra Bodrum’s metinė koncertų serijos, Jazz dienų, kad kultūros į miesto. Jį galima rasti prie įėjimo juosta Street, tik už pilis sienos.

Gumbet yra populiarus dėl savo naktinės pramogos, esančių pietvakarių kampe, Turkijos kurortas, miesto centrinėje visų gyva paplūdimio kurortų, Graikija ir Turkija. Populiarus tarp jaunimo, taip pat šeimoms, ji yra tik 10 minučių nuo Bodrum. Prieblandoje, Bodrum amfiteatras yra verta aplankyti, kaip jūs galite žiūrėti sekmadienis, eiti su Panoraminis vaizdas miestas, uosto ir St Peter pilis. Vakarienė Gumbet yra labai kosmopolitinį, ir nėra galimybės visiems ant kranto. Kai kuriose vietose turi gyventi pramogų džiazo muzika arba Turkijos pilvo šokėjų, arba galite pasirinkti intymūs kavinė, bet galbūt jei tai speciali proga ar tiesiog norite gydyti save tada head ir elegantiška penkių žvaigždučių restorane, visi galima rasti ant kranto. Gumbet viešbučiai galima rasti sandorį kainomis, paliekant jums su papildomų pinigų apdrabstyti puikus maisto ir gėrimų.

Rašyti komentarą