Downtown Disney pasaulis–mėgstamiausia Disney World Floridos

parašė , 2012-01-30 11:58

Downtown Disney bilietai bus padėti aplankyti Vakarų pusės funkcijų ir nepakartojama valgomasis keletą mano. Jums meilės maisto įmonių, Downtown Disney su pagalba Downtown Disney bilietus elegantiškas House Fulton krabų – esančiose vietose, kuriose gali mėgautis valgio arba užkandis ratuk± laivo savadarbių sprogstamųjų, pvz., ledų Ghirardelli ir – žinoma – McDonald’s atrankos. Celebrity chef Wolfgang Puck padarė savo ženklo čia, Downtown Disney, ir galite net aplankyti Irish pub su Downtown Disney bilietai. Malonumas sala, Downtown Disney, Populiariausi dalis gali šalies visą naktį ir šviesą keletas naktiniuose klubuose, ir malonumas saloje, kuri yra populiarus tarp jaunų suaugusiųjų, arba jei norite, galite jūs juoktis savo galvą komedija sandėlyje. Su perkant vieną Downtown Disney bilietą, galite apsilankyti kaip daugelis tų klubai kaip jums patinka

Po įsigijimo Disney Quest bilietus galite įvesti tarpusavio parke viduje, kur galite peržiūrėti kūno funkcija, pvz., Karibų jūros, Buzz Light metų Astroblaster, plagiarists kibernetinio kosmoso kalnų ir animacijos akademijos. Disney Quest bilietus suteikia jums prieigą prie daugiau nei 250 įvairių pramogų. Disney Quest bilietai gali leisti maišymo valandas ir gali sudaryti smashing būdas išlaidų showery dieną. Dėl savo žymūs technologiją, pramogų, Disney Quest bilietus padarė milijonus žmonių, kurie grįžti vėl ir vėl. Atraskite stebuklinga Aladdin, kurie plaukioja per senovės miestas kilimo.

Atostogos ar ką? Jūs manote vienoje iš į iöteklių Disney, Walt Disney pasaulis atostogų bilietus. Ieško jūsų krypčių, Walt Disney pasaulis atostogų bilietai yra tik teikti jums poilsio gyvinant, džiugus ir labiausiai įsimintinas. Jums pasirinkus atostogų kelionė į pasirinkite, surinkti visą informaciją, kuri padės jums nuspręsti, kurios jūs pageidaujate. Yra vandens parkai, aukštųjų technologijų srityse, stebuklinga Nuotykių, užpildas džiaugsmas, aplinkos, ir daug daugiau patirties. Walt Disney pasaulis atostogų bilietus bus pasiūlyti tokio pobūdžio apskritai. Yra puikus kelionę į Disney.

Rašyti komentarą