Žinomų ir jausmingumo mergaičių

parašė , 2012-01-29 22:22

Solver gimė Los Andželas, Kalifornija, 1980. Jos visiškai vardas yra Kimberly Noel Solver. Amerikos mergaitė pasiekė šlovės Ačiū-pornografinio vaizdo tais atvejais, kai ji atsirado su savo ex-draugu, Kołatka Ray J. Ji taip pat kitą sławna, Paris Hilton draugas. Jie buvo draugai nuo vaikystės ir dažnai išeiti į skirtingų naktinių klubų. Abiejų mergaičių yra komanda. Solver taip pat turėjo vaidmenis TV laidų ir filmų kaip nelaimės filmas ir giliai, be kita ko slėnyje. Kim kaip kitų įžymybėmis turi a Ventiliatoriai klubo su žmonių visame pasaulyje.

Maria Sharavopa yra teniso karalienė. Šis gražus ir talentingų sportswoman yra vienas iš geriausių žaidėjų WTA. Šarapova yra profesinės rusų teniso žaidėjas, kuris laimėjo 22 WTA singles pavadinimai, įskaitant 3 Grand Slams, Wimbledon (2004), US Open (2006 m
ir Australian Open (2008). Ji tapo numeris 1, profesinės grandinė. Marija, yra ne tik geras žaidėjas, ji taip pat yra vaizdo skirtingų prekės ženklų ir mes galime pamatyti savo veidą įvairių mados žurnalų. Nėra abejonių teniso merginos yra tikrai patraukli.

Gisele Bundchen yra tobulumo sinonimas. Šį nuostabų Brazilijos modelio yra modeliuojama dėl žinomų ženklų, kaip Valentino, Yves Saint Laurent, Tommy Hilfiger, Chloe, Celine, Versace, Christian Dior, Ralph Lauren, Victoria’s Secret ir iš Dolce Gabbana be kita ko. Bundchen greičiausiai pasaulyje labiausiai reikiamą pavyzdį. Galiausiai, Megan Fox yra kitų amerikiečių aktorė, kurie pasiekė šlovės transformatorių filmą. Megan Fox yra laikomas lyties simbolis ir dažnai atsiranda keletą vyrų žurnalas. Šie keturi Seksualios merginos yra gražiausių moterų viršų sąraše.

Jei norite patikimos informacijos gražiausių merginų, jums turėjo skaityti Linda Mc Cain Smith pramogų straipsnius. Tai geriausias būdas rasti tikslius duomenis.

Rašyti komentarą