Kelionės Turistinis vadovas po Ciurichas

parašė , 2012-01-30 16:42

Ciurichas yra unikalus miestas. Vienas jis yra daug švaresnis nei dauguma. Tai gali atrodyti kaip Nelyginis pareiškime, bet jo tiesa. Jums bus smūgio beveik sterilus kaip švaros šį pareiškimą. Po to per pirminės šoko, kad miestą gali būti taip švarus, jums bus malonu rasti Ciurichas yra brimming su simbolių. Yra šiuolaikinių patogumų, kad daugelyje miestų, pavyzdžiui, naktiniuose klubuose, švelniavilnių pietūs ir butiki haute couture, bet taip pat yra triukšmingo senas miestas, kur praeityje błyszczy per visus jo nuostabus ir žavinga šlovės.

Miestas turi ilgą istoriją, menai ir gali pasigirti daug muziejai, galerijos, operos ir teatrai. Tiems, kurie ieško naktinės pramogos, Ciurichas ką prisitaikyti prie kiekvieno skonį. Kiekvienais metais ji atlieka priimančiosios į The Street paradas, viena iš pasaulyje didžiausių lauko techno šalių pritraukti milijono žmonių aplink kiekvieną rugpjūčio
Miestas yra garsėja savo daug barai, barai ir klubai, ir taip pat home į daug smulkių kavinės, restoranai, kino teatrai, laisvalaikio paslaugos. Jis tikrai yra miestas su ką pasiūlyti kiekvieno skonį.

Tiems, kurie labiau domisi lauko pramogų galite įsigyti a snow’n “geležinkelių bilietą, kuris apima traukinio ir slidinėjimo praeiti nuo Hauptbahnhof per žiemos mėnesius. Bilietų turėtojai sugeba slidinėjimo kurortas traukinio važiavimo ryte ir vakare grįžti. Arčiausiai didelis slidinėjimo kurortas trumpos pertraukos Ciurichas yra Flumserberg, populiarus su Ciurichas tubylcy parametrą. Kurortas turi veikia, įvairių pradedantiesiems ekspertų, ir siūlo Alpių sodas, parduotuvės, restoranai ir naktinis klubas.

Didžiosios bažnyčia (bruto Munster) yra 12-ojo amžiaus katedra, turinčių istorinę ir architektūros svarbą. Katedros bokštus dvynius tarnauti kaip galbūt labiausiai atpažįstami orientyrus šiuolaikinės Ciurichas.

Bahnhofstrasse yra garsaus pėsčiųjų alėja. Ji siūlo geriausios pirkinių galimybes turtingųjų ir taip pat gyvena kai kuriose pasaulio svarbiausių bankų. Kai kurie namų labiausiai brangūs daiktai gali būti iš Bahnhofstrasse Street.

Įeikite į ir rasite viską, kad jums reikia Ciurichas city breaks

Rašyti komentarą