Gamtos takai apsilankymo Dorset

parašė , 2011-11-28 20:24

Jūs niekada nebus nuobodu Dorset atostogų metu. Su daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti apskrityje, Pietų Vakarų Anglijoje, Dorset šventės bus įsimintinas. Aplankykite paplūdimiai, sodai, nuotykius pramogų parkų, restoranai, naktiniuose klubuose, barai, parduotuvės, kavinės, pilių, fortų, muziejai ir daug daugiau per savo atostogų su savo šeima ar draugai grupės. Kad Jūsų viešnagė Dorset dar labiau įsimintina pasirinkdami savitarna pagrįstas Dorset atostogų Kotedώai kaip jūsų apgyvendinimo formos. Dorset atostogų Kotedώai pasiūlyti švarus, patogus ir elegantiškas buvimo mažų, taip pat daug žmonių grupėms. Be to, visi Dorset’s populiarių pramogų yra lengvai prieinama iš upscale Dorset atostogų kotedžai. Čia rasite kai kurių fantastinis gamtos takai, Dorset atostogų metu pradėti

Garintuvas punkto gamtos rezervate

Garintuvas punkto gamtos rezervatas yra įsikūręs Christchurch, tiesiog virš garsaus Highcliffe Beach. Tai labai lengvai accessibly iš netoli Dorset atostogų kotedžai. Šio pobūdžio rezervas yra būtina aplankyti kartu su savo šeimos ar grupės draugų, kaip buvo tikrai įdomių dalykų pamatyti ir mėgautis Dorset atostogų metu. Į rezervą sudaro miško, taip pat vandens buveinių, Obfitować su augalų ir gyvūnų. Vaikai bus taip pat mėgsta Steamer punkto gamtos rezervate dėl paleisti balniškumas vietos, taip pat interaktyvų rodo informacijos centre. Jūs tikrai gauti daug įkvėpimo po apsilankymo Steamer punkto gamtos rezervate be to matyti kai kurie gražus augalai ir laukinės gamtos. Galbūt norėsite vežti poros žiūronai su jumis, kaip jums bus tikrai galėtų vietoje paukščių, pvz., Nuthach ir Genius. Fotoaparato taip pat bus naudinga šaudyti Gražios nuotraukos visur balta admirolas drugelis. Tai puiki idėja pack iškylą krepšelį iš namų, kaip šis pobūdžio rezervas turi keletą iškylą pjūklai, taip pat geras vietas, kad pamiršti jūros. Kiti įrenginiai, šios gamtos rezervate įtraukti į paplūdimį ar netoli Highcliffe pilis tualetai.

Durpynų žemių apsauga Valley šalies parkas

Apsilankykite durpynų žemių apsauga slėnis šalies Park East Dorset mėgautis palaimingas mizanscenų Sultingas žalia miško. Kita įdomi veikla apima vyksta per miško dviračių arba dalyvauti eiti Ape vielos medis viršų veiklą. Parko restoranas aptarnauja labai Breakfast, pietūs, kava, arbata ir namψ pyragus. Tačiau taip pat galite pack iškylą krepšelį iš Dorset atostogų kotedžai. Vaikai gali mėgautis ice cream, kad yra netoli parko lankytojas centras. Šios šalies parkas yra atviras kasdien nuo 9 ryto iki 4: 30 val Jei jūs atvykstate į automobilį, jūs turite sumokėti mokesčius, automobilių stovėjimo aikštelė. Apsilankymas durpynų žemių apsauga Valley šalies parkas bus įsimintinas Dorset atostogų metu.

Rašyti komentarą