F

2005 m. lapkritis: orų prognozės oro prekybininkams

parašė , 2012-12-02 11:15

1951, RCA padarė nuostabų atradimą. John H. Nelson, RCA mokslininkas, buvo įgaliotas komunikacijos milžino surasti priežastį magnetinių audrų, kurios nekaip manyta iššluostys trumpabangio radijo signalus, tokiu būdu esančius didelio piniginio praradimo priežastis ir kompanijai ir jos klientams. Nelson pirmose apgalvotose Saulės dėmėse kaip svarbiausia priežastis, bet užbaigė atradimą, kad magnetinės audros sutapo su padėtimi planetų dėl vieno kito ir saulės. Nelson sėkmingai panaudojo šį prognozės metodą per daug metų po to, kad išeitų, mėnesiai iš anksto, tikslus magnetinių audrų ilgo diapazono pranašavimas, kol jis nepaliko RCA 1968.

Jo darbas nepriklausomai patvirtino Johannes Kepler ilgo diapazono orai sistemą. Kepler pastebėjo, kad planetinės padėtys sutapo su sudarymu oro sistemų čia ant žemės, kuri savo ruožtu pagamino audras, sausras, potvyniai ir taip toliau. Jo pirmas šepetys su garbe atvyko ne dėl jo prasiveržimo dėl planetinių įstatymų judėjimo, bet dėl jo tikslios sunkios žiemos ilgo diapazono orai, kurie padeda Styermark, Vokietija ant ledo 1593. Kadangi planetiniai ciklai gali būti apskaičiuotais mėnesiais ir metais iš anksto, Kepler metodas leidžia mums toliau ištyrinėti ateitį, negu ortodoksiniai metodai leidžia.

Dabar, tradicinė meteorologija negali nuspėti orai daugiau kaip trys dienos iš anksto. Net su pagalba didžiausio oro kompiuterio pasaulyje, kurio greiti žaibu skaičiavimai artėja prie apytiksliai 400 milijonų per sekundę, šitų trijų dienų prognozių rezultatai yra spekuliatyvūs; jo šešių iki septynių dienos prognozės neturi jokios tikros vertės. Kepler metodas gali iš tikrųjų būti Netikėta laime paskui labai daug nesenų galingų orai Klaipėdoje katastrofų.

Ilgo diapazono orų prognozes 2005 m. lapkritį dabar skelbia URL, paminėtame apačioje. Ilgo diapazono prognozės 2005 m. balandį buvo 82 procentai tikslios. Birželio prognozės tikslumas buvo 81 procentas, tuo metu, kai liepa ir rugpjūtis nuspėtas tikslumas buvo 64 ir 88 procentai atitinkamai.

Švedijos turizmo atrakcionai

parašė , 2012-04-01 23:16

Švedija yra turbūt geriausiai žinoma kaip regionas midnight sun, gimtinė ABBA, kad Volvo plius Saab ir viena iš Pasaulio taikos Tautų (jis nėra vykdė karo du šimtus metų). Su šių rūšių reputaciją, Švedija yra sunku įveikti kaip keliautojas magnetas.

Lėšų miesto Stokholmas, yra su Nr abejonės vienas ar daugiau pasaulio ‘s geriausių ir labiausiai apsvaiginimo. Lankytojai pulko į pareiškimą savo parduotuvėse, naktiniuose klubuose, vandenų, muziejai ir parkai. Tai įdomu pažymėti, kad nors Stokholmas yra neabejotinai moderni ir pirmosios pasaulyje, tarp savo atrakcionai yra senajame mieste su viduramžių, cobblestone streets. Tai Gamla Stan, žavinga, iππϋkis Labiryntowy kompleksas, suvenyrų parduotuvės ir ledo – grietinėlės parlors, kad kiekvienas lankytojas malonumas
Skaityti visą straipsnį 'Švedijos turizmo atrakcionai'»

Mėgautis savaitgalį pertraukos Prahoje

parašė , 2012-03-30 00:08

Ar norite praleisti atostogas Prahoje, mėginio Prahos naktinės pramogos ar turėti savo stag arba vištų šalis, jūs tikrai galėtų go wrong Prahos savaitgalį pertraukos. Prahoje, Čekijos Respublika yra gražus miestas alsuoja kultūros & įvairovę ir Prahos naktinės pramogos yra legendinis muzikos ir kino žvaigždės, lankančio įdomus ir gyvenimo būdą. Yra daug naktinių klubų ir barai aplink ir kai kurios rekomenduojama vietos yra klubas Meka, Karlovy Lazne, dvipusis, Stonx, Zlaty Strom juosta iš klubo, Roxy šokių klubas ir Radost FX, Prague Castle, miesto centre. Šaliai naktį toli Funky House, RnB, Hip Hop ir nepriklausomai nuo kito trunka jūsų fantazijos, bet būti pasirengę įdomus ir šalis naktį ne su žmonėmis iš visame pasaulyje ir į naktinės pramogos ir šalis vibe šį nuostabų miestą
Skaityti visą straipsnį 'Mėgautis savaitgalį pertraukos Prahoje'»

Gera Nightclub turėtų Soundproof Į buvimo verslo

parašė , 2012-03-07 16:53

JK naktinis gyvenimas smarkiai pasikeitė praeityje. Daugelis naktiniuose klubuose ir baruose išeina iš verslo, iš dalies dėl to, kad Recesija ir šiek tiek daryti su tuo, kad daugiau žmonių linksta likti namie. Tačiau daugelis naktinių klubų vis dar egzistuoja didelis miestuose ir svarbu, kad jie padaryti viską, kad lieka tokiu būdu. Ne visi klubai yra įrengtos toli nuo netoli gyvenamųjų rajonų ir jei jūs sukelia perteklius triukšmo naudojate rizikos, kad jūsų licencijos atšauktas. Svarbu, kad jaunų žmonių numatytas kažkur eiti su savo draugais savaitgaliais ir veikti naktinis klubas yra a ekonomikos augimą. Prasmę atsižvelgti į tų aplink jus jei jūs ketinantis dėl turintys grojo per vieta muzikos ir garso galėtų padaryti skirtumas tarp būnantiems atidaryti ir uždaryti
Skaityti visą straipsnį 'Gera Nightclub turėtų Soundproof Į buvimo verslo'»

Tel Avivas rinkos butas

parašė , 2012-02-18 19:24

Keli nekilnojamojo turto agentų ir turto verslininkų ginti, ši tendencija turėtų būti ribojamas. Neskaitant moralinę aspektas, gyvenimo kokybės kitų rezidentų smogtuvas šių butas pastatuose, kur sriegis į viršų vienetų conduce over-populated pastatams, Liftas, keletas butų, trūksta automobilių stovėjimo vietos ir nekilnojamojo turto vertės kitų butų statybos užsnūsti lytinis aktas over-use.

Yra Wykrętny tvarkant reikalus uždarytas, virtuvės arba terasa pasikeičia į gyvenamųjų vienetų, mažų butai parted į dar mažesnius, beveik 18-20 sq.m, siūlo gerus pinigus už turtą, savininko daug daugiau, nei iš innovational butą ne parted iki.
Skaityti visą straipsnį 'Tel Avivas rinkos butas'»

KITOS VEIDO MALJORKA

parašė , 2012-02-16 16:14

Maljorka šventes

Turistų iš viso pasaulio pasirinkti Maljorka kaip atostogų paskirties kiekvienais metais. Maljorka paprastai yra suvokiamas kaip paskirties vietą tais atvejais, kai tik galite atsipalaiduoti į paplūdimį ir maudytis šiltas, aiškus vandenyse. Tačiau Maljorka daugiau negu. Nedaugelis žino kitų veido saloje. Nedaugelis žino, kad yra galimybė daryti kitus dalykus, kad salos yra ne tik vieta, kur jūs galite vaišinti sau, eikite į naktiniuose klubuose ir baruose. Maljorka – tai vieta, kur kultūrą, tradicijas ir muitinės yra vaidina svarbų vaidmenį savo gyvenime; salos gyvenimą. Jei jums įdomu, ką dar aprašoma Maljorka, čia yra tik keletas iš jo specialiai tam skirtose vietose.
Skaityti visą straipsnį 'KITOS VEIDO MALJORKA'»