Lankytinos vietos Benidorm viešbučiai

parašė , 2011-11-29 17:05

Vieną kartą mažųjų žvejybos kaime, Benidorm skolingas savo egzistavimą, arabai, kurie ne tik davė savo vardą, tačiau paliko vėjuotas siauros gatvelės, kad yra savotiškas Arabų miestų. Daugelis turistų knyga į Benidorm viešbučiai kaip šio kurorto apeliacijų visiems. Vaikai yra daug pramogų parkų; dėl paauglių yra daug baisi važiuoja ir suaugusiųjų galite mėgautis barų ir naktinių klubų. Paplūdimiai yra aukso ir su 24 laipsnių c temperatūra, tai lengva pamatyti, kodėl Benidorm yra toks populiarus. Visai netoliese yra unikalus Ispanijos kaimų ir miestų, kurie yra gerai verta išnagrinėti.
Daugelis turistų, būdamas Benidorm viešbučiai sugavimo valtis at 11 am iš jachtų, siekiant keliauti į Calpe miesto. Kelionės trunka maždaug valandą. Ne Calpe, rasite šiuolaikinės parduotuvės, naktinių klubų ir restoranų. Jis yra žinomas dėl savo smėlėti paplūdimiai su pasivaikščiojimo, kurie yra išdėstyti abiejų pusių skaliste atodanga vadinamas Penon De Ifach, išauga į viršų iki 1000 pėdų. Galite nueiti į viršų, šis atodanga per tunelį, tais atvejais, kai nuomonės yra kvėpavimas ėmimas. Denia yra tik 30 minučių kelio automobiliu nuo automobiliu. Old Town veda į uosto ir žuvų rinkos ir ten rasite įvairių vandens sporto įrangą, arba jūs galite sugauti keltą į Ibiza. Denia turi Siaurasis geležinkelis, kuri veikia per vaizdingas kaime į Alicante, atsižvelgiant maršruto 17 tuneliuose. Kita įdomi miestas yra Guadalest, kuris yra 590 metrų kalnuose. Iš pradžių kolonizuoti maurų, yra pilis čia, pastatytas 1200 AD. Įėjimo į pilis yra per tunelį, kurių sienos buvo dėvėti sklandžiai per metus barbotuojant paketą arklių. Kaimas yra plaukiojančioms dirbtuvėms ir barai, kurių daugelis buvo įtraukti į aplinkinių roko.

Tėvai su vaikų knygą į Pigūs viešbučiai, siekiant imtis šeimos į pasaulyje garsaus pramogų parkų Terra Mitica ir Terra Natura. Terra Mitica yra senovės pasaulis parke, remiantis civilizacijų, Roma, Graikija, Egiptas, Iberia ir Į salų. Važiuoja čia svyruoja nuo švelnaus vaikų važiuoja atrakcionai adrenalino užpildyti. Kiekvienais metais, Terra Mitica premieres new ride. Praėjusiais metais jis buvo Synkope; milžinišką raudona rato, kuriame tilptų iki septyniasdešimt krzyczeć keleivių. Sesuo Terra Natura parkas yra tema parkas, kuriame yra gyvūnų, ir taip pat yra vandens parkas su skaidrės ir flumes vadinama Aqua Natura. Parkas yra daug rodo; viską nuo lėlių rodo, cirko atrakcionai ir koncertai. Taip pat įvairių valgyti vietose, siūlančių platų įvairių virtuvλs.

Benidorm yra apsuptas gražaus kraštovaizdžio. Imtis kelionę į Altea, aukštas, kalnuose, ir sekite ženklus Algar Falls. Šio atogrąžų rojus su Sultingas augmeniją, vaistiniai augalai ir natūralūs prieskoniai turi nemažai kriokliai, kad natūralių baseinų, kur jūs galite priimti įmerkto į piltuvą. Yra daug įrenginių čia ir turizmo; mėsos keptuvai, dušai, tualetai ir barai. Canelobre gamtos urvas netoli Busot, nustatoma yra apie 24 km į šiaurę nuo Alicante. Nėra didelės požeminės kamera čia tais atvejais, kai fizinis iškasenų telkinių vandens išaugo į struktūras, panašus į candelabras. Urvas yra įjungtas visą laiką parodyti spektaklis ir, tam tikrais laikais ištisus metus, urvas yra muzikos koncertai vieta.

Rašyti komentarą