Gauti iš kodėl the lauko Ping Pong lentelės paprastai trunka jūsų žaidimų į naują etapą

parašė , 2011-10-18 01:39

Jie dabar galima rasti kolegijoje baseinas šalys, tailgate įvykius, ir net ne daug barų ir naktinių klubų, išlaikant jų asmens turnyrai. Yra du paprasti tipai lentelių, pripučiamieji lentelės, kuri yra lengva nustatyti iki faktiškai vieno (net ir baseinas), ir kad tvirtesnes karto lentelių dažniausiai padarė daug naudoti turnyrai, ir aukštojo mokslo funkcijos visoje šalyje.

Pripučiamieji Beer Pong lentelių

Galite gauti asmuo už beveik išlaidų nustatymo lentelę visus pagal save, bet nė viena iš do užduotį. Iš esmės yra į perteklius, dydžio pripučiamos baseinas raft su taurė formavimas inkrustacija kiekvieno pusių plaustas surengti savo puodeliai, žaisti. Pripučiamieji lentelė yra galutinis baseinas celebratione be to, kad yra tikrai bus Hitem su jūsų asocijuotas įmones
Nepaisant to, į kurią plaustai taip pat pasirodė tik kaip universalus lentelę, kurie gali būti įdarbinti beveik visur. Jūs galite nustatyti jį ant šiukšlinę gali ar net savo automobilį ar sunkvežimis gaubtu ir pradėkite žaisti tinkamai toli.

Tailgate Beer Pong lentelių

Paprastai tai yra fazė virš pripučiamos lentelės, tiesiog todėl, kad tai tiesa lentelės, kurios skolina gerai į bounce, kulka. 8 “X 2” stiliaus tapo baras turnyrai ir Globy seka alaus pong panašiomis dirbančių standartinės lentelės matmenis. Jie taip pat yra gana pageidaujamą ne Zastawa šliuzo funkcijas su Nacionalinė Studentų sporto asociacija, NFL ir MLB licenciją, aktyviai žaisti paviršiaus stilius, leidžiantį jų verslininkų žymėti savo mėgstamos komandos.

Tai iki kiekvieno vyras ar moteris, kad savo mintis iki kurios bus labai geriausiai atitinka jų asmeninius reikalavimus, tačiau vienas taškas yra užtikrintas, sąnaudomis gabenamasis pong lentelės bus Wybulić pati laiko ir laiko vėl. Esate aukštojo mokslo baseinas šventė, tailgating big žaidimas, ar rzucanie nuosavybės šventė, kiekvienas asmuo bus gauti arba ne stebėti jūsų lentelės.

Banglentλs, taip pat žinomas kaip stalo tenisas, yra malonumą ir be vargo žaidimas su agresyviai dvasia. Teisė dabar, teniso finalinio yra plėtoti patrauklumą, lygiai taip pat kaip pramogų ir įdomių vaizdo žaidimą ir konkurencinga vieną. Teniso finalinio principai yra paprasta ir lengva atpažinti, ir nors jai reikia greitai refleksų, tai daug mažiau sunkių nei daug agresyviai vaizdo žaidimų. Banglentλs, pradėjo kaip Viktorijos pramoga, su nesudėtinga makeshifted objektus ir mašinos buvo greičiau pagaminti ir parduodami.

Fantastinis ištisus metus žaisti, teniso finalinio yra grojo žalia lentelę su garso paviršiaus ploto ir baltos linijos, žymėjimo dvigubinamas žaisti, teisme. Konkurentų dimensijos ping pong lentelė yra devynių pėdų X 5 ft x two.5 ft, taip, partijų ping pong lentelėse yra gaminami kartų ir mažmeninės prekybos parduotuvėje toli nenaudojate. Neto yra užtikrintos visoje lentelėje centras. Dviejų iki 4 žaidėjų žaisti, ir žaidėjų naudoti Kuklus raundo ilgesni raketės, paprastai su gumos paviršiaus ir sluoksnio spongelike šerdis hit kamuolys ir atgal virš neto ir visoje lentelėje. Koregavimai buvo per tam tikrą laiką, ypač susijusios su televizijos konkurencijos žaisti, kuri apima didesnį kamuolys matmenys, sumažinti etape diapazonų teisėjas nugalėtojas, o pakeitimai irklas stilių ir dizainą.

>

Rašyti komentarą