Iš viso iš kodėl lauko Ping Pong lentelės trunka jūsų žaidimų į naują laipsnis

parašė , 2011-10-18 11:52

Jie dabar galima rasti aukštojo mokslo baseinas funkcijas, tailgate šalys, ir net ne daug barų ir naktinių klubų, išlaikyti savo unikalų turnyrai. Yra dviejų standartinio rūšių lentelių, pripučiamieji lentelės, kuri yra greitai nustatyti iki beveik vieno (net ir baseinas), ir tvirtesnes kartus iki papildomų lentelių paprastai taikomi turnyrai ir universiteto renginių visoje šalyje.

Pripučiamieji Beer Pong lentelių

Galite investuoti į asmens gana daug išlaidų statybos lentelės, save, bet su Nr atlikti. Iš esmės yra virš dydžio pripučiamos baseinas plaustas su taurė formavimas inkrustacija vienodai pusių plaustas surengti savo puodeliai per žaidimą. Pripučiamieji lentelėje yra didžiausias baseinas celebratione be, tai tikrai bus Hitem su savo artimaisiais
Kita vertus, į kurią plaustai taip pat sukūrė pati kaip lankstus lentelės, kad galima naudoti beveik anyplace. Galite nustatyti jį ant šiukšlinę gali ar net savo auto gaubtu ir pradėti aktyviai žaisti iškart.

Tailgate Beer Pong lentelių

Tai yra žingsnis virš pripučiamos lentelės visų pirma dėl to, kad tai tiesa lentelės, kurios skolina puikiai kulka Bounce. 8 “X 2” maketo atėjo būtų baras turnyrai ir pasaulio serija alaus pong panašūs naudojamą tipiškų lentelės dydį. Jie taip pat yra tikrai populiarus Zastawa šliuzo funkcijas su Nacionalinė Studentų sporto asociacija, NFL ir MLB licenciją, naudojasi paviršiaus dizainas, būtų įmanoma jų savininkams atstovauti jų dobrodziejstwami grupės.

Tai iki kiekvieno ypač asmeniui nustatyti, kurios bus veiksmingiausias tinkama jų išskirtinių reikalauja, tačiau ypač dalykas yra garantuojamas, investicijos į nešiojamąjį pong lentelė bus Wybulić pati laiko ir laiko vėl. Esate universiteto baseinas šventė, tailgating big žaidimas, ar rzucanie gyvenamųjų patalpų gauti kartu, mes visi bus gauti atrasti jūsų lentelės.

Banglentλs, taip pat pripažino, stalo tenisas, yra malonus ir nesudėtinga video žaidimas su konkurencijos dvasia. Šių dienų, teniso finalinio auga populiarumas, dviejų poilsio ir malonus videožaidimą ir konkurencingos lygio individualiai. Teniso finalinio principai yra nesudėtinga ir nesudėtinga visiškai suvokti, ir nors ji reikalauja greito refleksų, tai daug mažiau sunkių nei daug konkurencijos žaidimų. Banglentλs, pradėjo kaip Viktorijos pramoga, su nesudėtinga makeshifted objektus ir mašinos buvo greitai gaminami ir parduodami.

Fantastinis 12 mėnesių turo žaisti, teniso finalinio žaisti ant žalia stalo, stiprus paviršiaus ploto ir baltos linijos, žymėjimo teismo dvigubinamas žaisti. Konkurencingumo aspektą ping pong lentelė yra devynių pėdų X 5 ft x 2,5 ft, tiek daug ping pong lentelių sukuriamos karto ir mažmeninės prekybos parduotuvėje toli nenaudojate. Neto yra užtikrintos visoje vidurio, lentelėje. Dviejų iki keturių žaidėjų gali žaisti, ir žaidėjų naudoti mažai raundo ilgesni raketės, paprastai su gumos paviršiaus ir sluoksnio spongelike šerdis Hit the ball atgal, vėl ir pirmyn per tinklą ir visoje lentelėje. Pakeitimai įvyko per tam tikrą laiką, ypač atsižvelgiant į televizijos konkurencijos žaisti, kuri apima didesnį kamuolys dimensijos, sumažinti etape diapazonų teisėjas nugalėtojas ir pakeitimų irklas stilių ir dizainą.

>

Rašyti komentarą