Hyperion Wharf planas

parašė , 2011-09-09 15:53

2010 M., Walt Disney pasaulis pristatė savo planą Hyperion Wharf, malonumas sala nauja ir pagerinta versija. Nuo jos odsłonięcia, Disney gerbėjai buvo abuzz. Daugelis neapykantą Norėdami pamatyti malonumą sala, eiti, bet daug kitų Sveiki atvykę į naują versiją su atviromis rankomis. Let’s žiūri visi pakeitimai, todėl jūs galite nuspręsti, jei jis yra geras Disney perkelti arba apgailestauti, vienas.

Goodbye malonumas sala Prieš mes naują Hyperion Wharf planą, mes turi say goodbye malonumas sala. Sala Sanctuarium buvo atidarytas 1989 m. kaip suaugusiųjų pabėgimas. Featuring naktinių klubų ir komedija klubai, vietoje buvo labai populiarus su suaugusiųjų metų. Tačiau populiarumas buvo rezervuota vakare ir naktį, paliekant malonumas sala gana laisva per dieną.
Žinoma, Disney negalėjo palikti svarbiausias vietos nepanaudotų bet valandą dienos, todėl 2008 m., Disney World paskelbė planus atkurti vietoje daugiau šeimai palankią naktį prieglauda prekybos, valgomasis ir šviesos rodyti veiklą. Į atstatymui taip pat atėjo su nauju pavadinimu: Hyperion Wharf.

Sveiki Hyperion Wharf pavadintas po Graikijos šviesos, “Hyperion”, Dievas krantinės bus funkcija apšvietimo naktį. Planus, skirtus dizainas vitrina kai, geriausia šiuolaikinių šviesos savybes, ir naktis planus atrodo perspektyvus.

Hyperion Wharf per dieną gali būti įspūdingas. Atkreipti neabejotinai bus vakare šviesą. Tačiau krantinės bus funkcija pradžioje 1900-ųjų dizaino ir papuošalų fiksuoti jaustis 20 amžiaus pradžioje jūrų uostų ir pramogų Estakada; vis dar smagu jei ne kaip labai įspūdingas kaip šviesos.

Bet kuriuo atveju dieną arba naktį, restoranai, parduotuvės, teatro ir Lego centras bus priekiniai ir centro, aplinkinių naujai planuojamų park ir amfiteātrī. Į amfiteātrī numatyta statyti papildomą baldą, ir rodo planuojama etapui. Krantinės turėtų atidaryti 2013 m., su keletą mėgstamiausių atrakcionai, saugomi.

Lego vaizduotę centro Ne nerimauti: Lego vaizduotę centras ir toliau per ir pastato. Iš tiesų, centras bus pratęstas papildomų 3500 kvadratinių pėdų. Išorinis planai bus taip pat prašome Lego mėgėjams; Bus nustatyti Lego modeliai ne supanašėti Disney filmo scenų.

AMC teatras, taip pat nustatyti oszczędził yra AMC teatro. Naujai renovuotas teatro, numatoma, kad funkcija naujausias skaitmeninių technologijų, vakarienė teatro ir galutinis koncesijos stovo. Nauja nuolaida stovėti ateities bus turi sustabdyti ledų mėgėjams, jeigu yra savitarnos ledų. Be to, gurmanams popcorns, 106 Gardis kokso ir Gurmanams monitoringą8 bus galima naudoti.

Planus garso gana šeimos malonų: Legos, AMC, šviesos rodo, restoranų ir pramogų parko važiuoja. Jis gali būti liūdna, kad malonu sala, eiti, bet mes tikimės, kad Hyperion Wharf, gyventi iki savo vardą į ateinančius metus.

Prisijunk mūsų kitas įdomus Disney, Disney Strollers ir Hyperion Wharf!

Rašyti komentarą