Į viršų 5 naktiniuose klubuose aplankyti Londone

parašė , 2011-10-30 22:15

Londono vienišus didžiausią klubuose scenos, žmonija ir yra plačiai vieta, naudojami giminaičiams išplėsti pasinaudojo gyva ir energingas naktinis gyvenimas. Yra πimtai naktinių klubų ir aplink Londoną taip netoliese yra daug pirmenybę teikti iš. Čia yra lyderis į viršų 5 naktiniuose klubuose, jūs galbūt bus aplankyti kai Lankymūsi Londonas.

1. Super klubas audinys yra įsikūrę ne gana mados Clerkenwell srityje ir Europos originalus bludgeon yra “bodysonic” šokių grindų, bet į bosas ateina per grindys. Jis turi 5 garso sistemos pateikti jums didžiulis Nastroić ir 3 barų. Į bludgeon atidaryti 1999 m. ir gali skaitytis 2500 fakultetas, todėl yra pelno prasme vyrauja netoliese pirmąjį kaip sudarys eilėse. Jis yra didžiulis naktį, atiduoti ir yra didžiulis klubuose patirtį

2. Ministerijos garsas naktį bludgeon atidaryti in1991 ir buvo naudojami gyventi Nastroić ir clubbing 90 svarbi vieta. Ji turi miesto, kad ženklo su milijonams gerbėjų šiuo metu visame pasaulyje. Ji skaitytis 5000 giminaičiai ir jis gauna išsamią kiekvieną savaitgalį. Yra 3 šokių grindys ir 3 barų. Jis amžinai padaryti kaip jie ne daugiau kaip amžinai sportas tai 45 % jos išsamias fakulteto didžiausias garso įprastas.

3. Klausimą yra vieniši, kaip taisyklė pažangiausius klubai, žmonija ir yra O2 arenoje. Ji, skirta padengti kiekvienos judėti lėtai, sienos, lubos, taip suma iš viso bludgeon tampa kaip didelių gabaritų ekrano projekcijos įprastinį. Jis turi dvi masyvi šokių grindys ir ir sėdynių naudoti skyriuose ir pramogų pateikti jums milžinišką patirtį. Jis turi milžinišką garso įprastinį, kurie gali žaisti bet kur, bludgeon.

4. Klubas akvariumas yra įvairių rūšiuoti klubo kitiems. Jis turi 5 šokių grindys ir ir sūkurine vonia ir baseinas. Jie ir pasiūlyti a atsargumas atiduoti srityje svarbus asmuo plotas ir 2 šokių grindys. Ji skaitytis 500 giminaičiai ir bludgeon naktis yra nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.

5. Kiaušinių klubas yra didžiulis bludgeon perkelti į, ypač vasarą, jis fantastinis pleistras ir terasą. Jis yra ištempiamas tikrą ne padaryti 3 aukštuose kuri apima a loggia. Kiaušinių siūlo dalyvė sekmadienio rytą, vadinamas “Pusryčiai su kiaušinių” padėti išlaikyti savaitgalį gyvas. Tai laukinių bludgeon Londone su dviejų aukštų, yra sunkūs šokiai ir aukšte yra atsargumas, atiduoti srityje.

Kodėl Hindi kompozicijos atsisiųsti yra daugiau populiarus kaip De dana dan dainų ir Raavan.

Rašyti komentarą