Pong yra visi laiko šviesą grąžinantys žaidimas

parašė , 2011-10-18 19:07

Žaidimas yra apie praktiką ir požiūrį. Gauti jūsų žaidimų ir pradėti rzucanie renginiuose. Nors, kurie negali gauti į beer pong turi atrasti, beveik nieko malonus ekscytująca grubus laiko.

Alaus pong lentelės atėjo kartu būdu iš lentelės, pastatytas faneros virš kai kurių bėgimo blokų lapo. Su Nadejście gabenamasis lentelės, beer pong gali dabar žaisti beveik visur asmenų rinkti. Jie dabar galima rasti mokyklos baseinas įvykiuose, tailgate funkcijas, ir net ne daug barų ir naktinių klubų ūkyje jų asmens turnyrai. Yra du paprastą stilių lentelių, pripučiamieji lentelės, kuri yra greitai nustatyti iki faktiškai visur (net ir baseinas), ir tvirtesnes kartus daugiau lentelių dažnai naudojamas turnyrai ir universiteto renginių visoje šalyje.
Pripučiamieji Beer Pong lentelių

Vieną galite gauti beveik sąskaita statant lentelę visus pagal save, bet be turintys bet kurią iš atlikti. Iš esmės apie dydžio pripučiamos baseinas raft su taurė formavimas inkrustacija vienodai pusių plaustas surengti savo puodeliai metu, žaisti. Pripučiamieji lentelėje yra didžiausias baseinas celebratione be, tai tikrai bus Hitem su savo draugais. Kita vertus, į kurią plaustai taip pat patvirtino vien tik kaip lankstus lentelėje, kuri gali būti taikoma beveik visur. Galite nustatyti ant šiukšlinę gali ar net savo motorinių transporto priemonių gaubtu ir pradėti naudojasi atitinkamų toli.

Tailgate Beer Pong lentelių

Paprastai tai yra žingsnis virš pripučiamos lentelės, nes jis yra realus lentelėje, kurioje skolina gerai į bounce, kulka. 8 “X 2” dizainas ir stilius yra plėtoti į standartinį lentelės dimensijas, pasinaudojo baras turnyrai ir žemės serijos alaus pong panašūs. Jie taip pat yra gana gerai žinomas ne Zastawa šliuzo šalys su Nacionalinė Studentų sporto asociacija, NFL ir MLB licenciją, naudojasi paviršiaus stilius, galima jų verslininkams žymėti savo pageidaujamo komanda.

Ping pong rackets riebalų yra dar kitą motyvas naudai, pareiškimą per, daugiausia dėl to, kad konkrečių oro rezultatai – vėjo paprastai – turės įtakos jūsų tikslumo.

2. Šešėliai yra jūsų bičiulį, kai aktyviai žaisti ant lauko ping pong lentelės

Aktyviai žaisti pong patalpose turi savo privalumų, turint omenyje, kad dauguma namų yra oro kondicionierius ir gali apsaugoti nuo šilumos ir saulės. Nes jūs negalite gauti naudos iš šių pajėgumų ne tai nuolat labai gera idėja vietoje jūsų teniso lentelės apačioje saulės skėtis ar net medyje jūsų vejos ar kieme. Turinti šešėliai, daugiau nei jūsų lentelės ne tik leidžia jums žaisti už kelių valandų iš eilės tai daug, bet taip pat saugos garantijų ping pong lentelėje.

3. Padaryti teigiamą galite gauti teisingą komponentų lentelės lauko stalo tenisas

Svarbiausių komponentų sudaro apsaugos viršų, ratai ir į levelers. Jie bus visiškai atvyksta naudinga, kai norite perkelti lentelę arba paviršiaus plotas, galite įdėti ją, net nėra.

keturi. Komponentų įdarbinti juos sukurti

Pagrindinis panaudotai apskaičiuojant ne lentelėse turi pradėti būti noncorrosive vieną, nes jis didesnis atsparumo drėgmės poveikiui.

>

Rašyti komentarą