Viršutinės juostos ir naktiniuose klubuose Jungtinėse Amerikos Valstijose

parašė , 2011-10-21 00:05

Jungtinės Amerikos Valstijos – šalis, kuri yra kaip populiarus tarp atostogų formuotojams, nes ji yra tarp laikraščių redaktoriams visame pasaulyje! Milijonai žiūrėti į knygą Pigūs lėktuvų skrydžius į JAV ir grožėtis šalyje, kad daugelis mano, yra labiausiai galingas juos visus įvairialypių blizgesį!

Tarp žavesio ir pramogų, kad JAV turi gamą, tai jos naktinės pramogos, kad iš tikrųjų vaizdavo savo daug aptarė glamor ir glitz. Būti Niujorke ar Vašingtone – pasirinktys, galimos revellers JAV yra per daug išlaikyti suskaičiuoti! Patikrinti kai kurių populiariausių naktį dėmės Super JAV miestų.
Las Vegasas

Las Vegasas turi į sąrašą, kuris turi kažką netgi nuotoliniu būdu susiję su šalies ir įdomus! “America’s Playground” yra pripildyto su juostos ir naktiniuose klubuose, su kai kurių labiausiai neįtikėtinas tie, kurie gyvena į Las Vegas populiarus viešbučiai.

Lietus

Lyja lietaus – ne tik vandens, bet taip pat dažiklius, įdomus ir Hulanie! Vieta yra labai populiarus ir teikia puiki patirtis naktį owls!

Grynas

Pure yra grynai proto-pučia! Kurią Celine Dion, Shaquille O’Neal, Andre Agassi ir Steffi Graf, Pure yra viena vieta, kur kiekvienas nori matyti.

New York City

Jūs kalbate apie naktinis gyvenimas ir ne apie Niujorko miesto, gerai, tai pobūdžio keista. Miestas, kuris yra neabejotinai labiausiai populiarus vietoje ant gaublio yra tiesiog užtvindytas puikus naktį dėmės.

Cielo

Kai kurie sako Cielo yra New York City labiausiai neįtikėtinas šalis vieta ir tai būtų tikrai sunku teigti su “kai kurių” kai jūs turite šią didinga vieta. Cielo muzika yra puikiai novatoriškas ir kartu su apsvaiginimo dekoro, klubo tikrai daro egzotinių paskirties vietai.

Pacha

Pacha yra kita populiari vieta tarp šalies mėgėjams, kad yra žinomas priimančiosios kai kurie iš pasaulio geriausių DJs.

Los Andželas

Los Andželas nėra per toli už, kai kalbama apie puikus naktinis gyvenimas alternatyvas. Miesto teikia visų rūšių galimybes, kaip revellers.

Avalon Hollywood

Los Angeles Avalon Hollywood yra yra kerintis naktį vietoje, kad yra populiarus visą miestą. Miestas yra labiausiai garsėja žaisti priimančiosios kai kurių geriausių DJs ir juostų.

Angis kambario

Angis kambarys yra kitoje kietas pakabinti-out zonoje, kad yra didelis dėl muzikos ir yra populiarus dėl savo Stulbinantis naktį rodo.

Miami ir Vašingtonas, DC yra kitų dviejų Amerikos miestų, kurie yra punktyras su žavinga naktiniuose klubuose ir baruose. Nors Miami nutowe su savo LOVA Majamyje ir Nikki Beach, DC allures šalis mėgėjams su 18 Street Lounge ir kailių klubą.

Įdomus niekada sustoja didžioji JAV miestų ir jis tik bus geriau kaip saulė pasitraukia ir kad mėnulis perima!

Sam Walker yra susijęs su lėktuvų kaip ekspertų rašytojas nuo 8 metų. Jūs oro bilietus į JAV ir aplankyti viršų barai ir naktiniuose klubuose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Rašyti komentarą