Japonų restoranų apsilankymo Dorset

parašė , 2011-11-29 18:58

Jūsų Dorset švenčių, galite apsilankyti nemažai Lankytinos vietos zonos, įskaitant pilių, sodai, fortų, muziejai ir dvarus. Be to, galite atsipalaiduoti Dorset’s paplūdimiai ir sodai, ir patirtis gyvenime suvirpinti Dorset’s Nuotykių parkai ir gamtos takai Dorset atostogų metu. Dorset turi tiek daug puikių restoranų, barų ir naktinių klubų, visi, kurie yra labai arti Dorset atostogų kotedžai. Upscale Dorset atostogų Kotedώai idealiai tinka mažų, taip pat daug žmonių grupėms. Be to, jei keliaujate su savo pet, galite pasirinkti sustabdyti pet draugiškas Dorset atostogų Kotedžas. Čia yra keletas turi apsilankymo Japonijos restoranų, kad galbūt jūs norite praleisti ant Dorset atostogų metu.
Nippon Inn

Apsilankymo Nippon Inn tikrai autentiški Japonijos patirtis Dorset atostogų metu. Įsikūręs Bornmutas, Nippon Inn yra tik trumpalaikis vairuoti nuo prabangūs Dorset atostogų kotedžai. Be to, maisto įteiktas čia, atmosferą per leidžia jaustis kaip jūs, yra Japonija. Naudinga personalas yra visada su draugiška požiūrį iškvietimo. Galite aplankyti Nippon Inn pietūs arba vakarienė. Kai kurie patiekalų, kurie jums turėtų mėginio gauti tikra Japonijos patirtis apima Maki suši, Yakitori ir Teriyaki vištienos. Išbandyti kiaulienos Katsu, Petri lėkštelę, kad šis restoranas yra žinomas. Yra daug Vegetarišką variantų per pvz., skanus Tofu salotos. Nuplauti jūsų miltų su Japonijos labai savo Asahi alaus. Arba, jūs visada galite pereiti tradiciniu būdu su karšto arba šalto labui. Nippon Inn yra atvira nuo 6 val. 12 val, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ir nuo 13 val. iki 10.00 val penktadienį ir šeštadienį. Tačiau, sekmadienį, Restoranas yra atvira nuo 13 val. iki 10: 30 val tik. Waga Mama

Apsilankykite Waga Mama kad pajusti Japonijos populiarus ramen barai. Jis įsikūręs Westover kelių Bornmutas, ne per toli nuo patogus Dorset atostogų kotedžai. Nors daug žmonių aplankyti Waga Mama mėginio restorano įvairių makaronai, kitų patiekalų, čia yra labai skanus per. Kai kurie būtina bandyti patiekalų įtraukti Chu Chee vištienos Curry, Teriyaki Soba ir Imbieras vištienos Udon. Waga Mama taip pat yra specialus vaikų meniu. Pasirinkite iš restorano gausus pasirinkimas gėrimų, abiejų alkoholinių ir nealkoholinių veislių, pvz., yummy kokteiliai, vyno, alaus ir švieži sultys. Taip pat galite atimti sklypo valgyti vėliau α kotedώai. Waga Mama yra puikus restoranas aplankyti jūsų Dorset švenčių, kaip ji siūlo Svečiai iš tiesų unikali Japonijos patirtis.

Rašyti komentarą