KAI KURIE IŠTISUS METUS ORLANDO ATOSTOGOS VEIKLA

parašė , 2012-01-29 16:59

Serenity atostogų, mes stengiamės pasiūlyti jums šį straipsnį padėti jums savo kelionės planus šiais metais ir tikimės, kad jūs turite didelį atostogauti. Čia yra keletas labai atostogų vertės ištisus metus, Orlando!

TEMINIAI PARKAI

You don’t wanna įsipareigoti tik vienas būdas praleisti savo vakare? Tada galva į vieną iš Orlando’s teminius pramogų kompleksai. Jie sujungti puikus valgomasis, daug pramogψ, koncertų vietose ir daugiau, jas ideali vieta už naktį į miestą. CityWalk’s all-star rinkinys, restoranai ir naktinių klubų impulso į beat gyvų pramogų kiekvieną naktį. Ir Disney malonumas salų, galite švęsti Naujųjų metų išvakarės kiekvieną naktį su šokių į gatves ir lazerio šviesa rodo. Ką nors savo pasirinkimą, ji yra tikrai puikus bϋdas pabaigos įdomus užpildytame dieną

Su per 95 pramogų parkų ir lankytinos vietos (ir vis daugėja), tai būtų lankytojas bent 2 mėnesius patirties viskas Orlando srityje. Namo į didžiausią pramogų technologijų pasiekimus pasaulyje, Orlando’s džiugus važiuoja nugaros ir spiral α naujus lygius pagyvinimas ir toliau, ir yra greitai tampa suvirpinti ieškančių ieško, galutinis adrenalino CY prieglauda pramogų parku.

Šios sritys įvairių rinkimo hair-raising suvirpinti atrakcionai pasiūlyti širdies patirtį, kad Švininė, Tvist ir pasukite lankytojų skirtingai nei bet kur kitur pasaulyje. Ir jei ieškote bandymo greitis kliūtis, jaučiu, kaip tai yra diržo ant fivepoint laidų pynė, išlieti 600 arklio variklio ir juokingas aplink bėgių kelio ne Richard Petty vairavimo 22 ExperienceTM.

Ne UNIVERSAL ORLANDO ® Nuotykių salų ®, adrenalino mėgėjams rojus, galite rasti naujoviškus ir Pasjonujący ritinio pakrančių mieste. Jums gali tikrai “ruožtu žalia” kaip jūs esate pradėjo per didelės spartos Incredible Hulk inercinės ® vietos.

Arba “face-off” at 55 mph dėl Dueling Dragons ®, pasaulis ‘s pirmą kartą atvirkštinis “netoli miss” dueling ritinio pakrančių. Kraken ne SeaWorld ® nukels jus į 65 mph Łomotanie širdies kelionę su tik floorless miestelyje mieste ir septynių sunkumą mesti iššūkį linijų. Jei esate ne bijo aukščio arba free-falling, check out salos arba Nuotykiψ ‘s Dr. Doom baimės Fall ®, kai pradės Dr Doom 200 pėdų aukštos-tada jums blokšti jums žemyn greičiau nei sunkumo pati!

Jei veiksmai tampa per karšta, kietas ne šokinėja į, drėgniausiais, laukinių vandens parkų visame pasaulyje, įskaitant naujausias Nuotykių važiavimo metu Wet’n laukinių, The sprogimo įsisiautėjęs važiavimo žemyn Skylmušį vamzdyno, kad bus Permerkti į pagrindinį! Ne Universal’s salų Nuotykių, Dadlis Do-teisę Ripsaw Falls, ® ir Popeye ir Bluto’s triumo žiurkės baržos ® jus apie splashy nuotykius. Ir galiausiai, SeaWorld’s kelionę į Atlantis ® vandens wesołym miestelyje važinėti plunges jums du kietas, drėgniausiais, greičiausias lašai visame pasaulyje kaip rasės apsaugoti lost city Atlantis.

Ramybė atostogų yra malonu pateikti šią informaciją ir jei turite kokių klausimų nedvejodami apsilankykite mūsų svetainėje, eikite į >

Rašyti komentarą