Kaip pakeisti agp video kortelę

parašė , 2013-01-07 16:08

Pirma, problemos požymis turi būti parodytas anksčiau, negu jūs padarysite kažką į savo kompiuterį.

Jei jūs matote linijas per savo kompiuterio displėjų, ir jūs jau žinote, kad jūs turite Vaizdo plokštės tada, jam turbūt reikia pakeistas. Pažymėkite, kad šis vadovas gali būti panaudotas kitiems video kortelių tipams, jei jūs naudojate sveiką protą.

Tokiu būdu mes esame nustatyti mūsų video kortelės pakeitimas. Jūs norite įsitikinti, kad kompiuteris yra išungtas, ir čia yra, kaip mes ketiname paleisti tiek daug elektros iš kompiuterio, kaip mes galime, kad sumažintume kenksmingų komponentų galimybę.

Po to, kai valdžia yra jau nuo traukimo valdžios virvė nuo kompiuterio. Tada jūs norėsite spausti valdžios mygtuką ant kompiuterio. Jūs galėtumėte pamatyti lengvą mirksėjimą sekundę ar išgirsti kompiuterių aistruolį, ar nieką apskritai. Bet kuriuo atveju, tai gali išvaduoti dalį aprūpintos elektrinės srovės kompiuterių komponentuose.

Turi būti pažymima, kad statiška elektra yra didysis kompiuterių komponentų žudikas. Jei jūs galite slankioti ant kažkokios dalies metalo kompiuterių atvejo whiles, jūs dirbate ties šiuo projektu, jūs turite pasilikti įkurtas lauke. Taip pat tai nėra gera mintis dirbti ties storu gauruotu kilimu, ypač su kojinėmis ant. Megztinio rūbų dėvėjimas nėra gera mintis taip pat.

Įspėjamieji žingsniai užima beveik tiek daug laiko, kaip jis daro Vaizdo plokštės pakeitimą, taip leidžia, daro tai.

Nuneškite kompiuterių atvejį ir nustatykite video kortelės vietą. Jei tai neišsiskiria, žiūrint kairėn jumyse, žiūri į didelę elektroninę plokštę, kurią pavadina pagrindine plokšte, kuri yra prijungtas prie kompiuterių atvejo. Ieškokite rudo plyšio. Tai yra, kur Vaizdo plokštės eina, ir ji turi sėdėti tiesiai tame rudame plyšyje ant pagrindinės plokštės.

Priklausomai nuo AGP plyšio versijos tai gali ar galbūt neturi etiketės ant pagrindo, laikant video kortelę vietoje, kuriai reikia sumažintas, jei tai yra atvejis, kad leistų jums užtraukti ir supti pirmyn ir atgal video kortelę iš jos plyšio. Nesisupkite paliktas, kad taisytumėte, padaryti tai viršūnė į pagrindą, kadangi jūs nenorite sulenkti kortelės daugiau ne, negu jūs turite į.

Gali būti jėgos kabelis, susiduriantis su užpakaline dalimi ar AGP kortelės viršūne. Jūs turite rūpintis to pašalinime, jei jūsų video kortelė prideda jėgos kabelį prie jo.

Neturėkite suvokimo, kad jūs ketinate sulaužyti kažką tuo metu, kai jūs esate atsargus su tuo, kas jūs darote ir atkreipiate dėmesį. Kompiuterių komponentai yra daug sunkesni, negu jiems duoda kreditą. Negalima pasakyti jūs galite mesti juos aplink kambarį ar sviesti didelius objektus į juos.

Po to, kai jūs nunešėte video kortelę, įdeda naują AGP kortelę ir pakeičia užsakymą, kuriame jūs išėmėte seną. Jei buvo etiketė, gaunanti seną video kortelę, yra įsitikinę, kad spaus tai tame, po to, kai jūs paslinkote video kortelę į plyšį. Jei buvo jėgos kabelis, bėgantis į seną kortelės tikrinimą, kad būtų įsitikinę, kad nauja video kortelė turi uostą jėgos kabeliui.

Dvigubas tikrina tai, jūsų video galėtų dirbti be to, bet jei reikalinga, kad jūsų kompiuteris bus nestabilus ir galbūt net užsidarys sporadiškai. Jei nauja kortelė neturi valdžios uosto jėgos kabeliui, ir jūs turite dvigubas, tikrino video kortelę tada, kuri turi būti puiki. Technologijos avansai ir kartais naudoja mažiau valdžios negu vyresni komponentai.

Ir ten jūs einate, keičiate atvejį ir valdžią viršuje kompiuteris, ir jūs turite turėti Spausdintuvai.

Rašyti komentarą