Sunkaus oro išgyvenimas

parašė , 2013-01-07 10:22

Sunkus Orų prognozė Palangoje įvyksta ištisus metus po visą pasaulį. Tornados, uraganai, tsunamis, audros, mikrosprogimai, šviesėdamas ir užliedamas; jie įvyksta kiekvieną dieną kažkur ant mūsų planetos.

Natūralus įvykstantis sunkus oras sukėlė milijonus mirčių visur istorijoje. Jūs galite klausti savęs, milijonų, kuris yra galimas? Manykite, kad didelis Indijos vandenynas tsunami tragedija 2004 ir aplink Indoneziją, užmušė maždaug 300 000 žmonių, ir 1970 ciklonas Bangladeše skandino daugiau kaip 500, 000 žmonių.

Ką mes galime padaryti, kad atsilaikytume prieš sunkaus Orų prognozė Palangoje auka buvimą? Aš galiu sėdėti čia ir paminėti, kad gausūs žingsnių žmonės gali panaudoti, kad išgyventų gamtą daug kintamų grasinimų. Tačiau, asmenys gali gauti prieigą prie gausių žiniatinklio svetainių ar susisiekti su vyriausybinėmis agentūromis, kad surastų specifines strategijas, kurias jie gali panaudoti, kad apsaugotų save. Todėl, šis straipsnis nenusileis į tą tipišką maršrutą pagalbos, kuriai dauguma žmonių yra panaudoti.

Tačiau, ką šis straipsnis aptars yra paprastas svarbiausias daiktas jūs, ir aš galiu padaryti, kad apsaugočiau save nuo sunkaus oro, kuris turi tiesiog… žinoti. Kaip pavyzdys, tai yra faktas, kad šiuolaikinė technologija duoda mums nepaprastą laiką anksčiau, negu uraganas smogs rajonui. Tornados, kurie yra gamta dauguma galingų audrų (išmintingas vėjas), gali dažnai, taip pat būti nuspėti iš anksto.

Audros, patvinimas ir tsunamis yra visi panašūs; jie visi gali ir būti numatomi gerai iš anksto. Tsunami ankščiau paminėta tragedija nebuvo traktuota gerai valdžios organų; tačiau, mes niekada nematysime tokios blogos pažangos įspėjant vėl. Nuo tos tragedijos, “įgaliojimai, kurie būti” yra ant viršūnės tsunamis ir duoda kietą įspėjimą prieš galimas mirtinas bangas, kurios gali atvykti.

Vienas geriausias daiktas jūs ir aš galime padaryti, kad apsaugotume save nuo sunkaus Orų prognozė Palangoje, turi žinoti mūsų apylinkes. Tai panašu į tą buvimo žinantis mūsų apylinkes, kad padėtų sau nuo krintančios aukos nusikaltėliams.

Jei išoriniai oro žvilgsniai dėl jums, prisiderinkite į savo vietinę žiniasklaidos parduotuvę. Radijo ir televizijos stotys yra susirūpinusios apie didelių paslaugų jų klausytojams pasiūlymą (tai yra, kaip jie gauna ir laiko klausytojus ir todėl pelno), ir jie praneš žinią jums, koks sunkus oras gali atvykti jūsų kelias., Pavyzdžiui, daug vietinių televizijos stočių yra įžymios tuo, kad buvo teisingos – ant su numatymu sunkaus oro ir pagalbos žmonių buvimo seifo. Ir panašiai, yra daug kokybiškų radijo stočių, darančių didelį darbą be to.

Svarstykite pirkimą Oro Radijo, kuris praneš jus apie gresiantį sunkų orą, net jei jūs ir jūsų šeima miegosite. Pavojaus signalas signalizuoja apie pranešimą jūsų sunkaus oro pavojaus jūsų rajone. Šitas radijas yra nebrangus ir gali būti nupirktas mažiau kaip trisdešimt doleriams.

Kai kuriuose rajonuose gali būti sudėtinga pasiekti žiniasklaidos parduotuves įspėjimui, kaip pavyzdys, stovyklaujant ar atostogas. Tokiais atvejais, sulaikykite žinantis ir užmeskite akį į orą ir vėl, jei jis žiūri į visus, kuriuos dominantis daro sunkios oro galimybės atsitiktinumo planais. Neleiskite akies bet kokiai kaimyninei pastogei dėl visa ko, pavojingi vėjai, šviesėdami ar užliedami atvyksta jūsų kelias.

Tuo metu, kai yra gausių detalių, mes galime padaryti, kad sulaikytume seifą nuo gamtos rūstybės, beveik niekas iš jų nėra taip svarbus kaip tiesiog būdamas žinantis tai, kas gali vadovauti jūsų Orų prognozė Šiluteje.

Rašyti komentarą