Kas toliau? Televizijos lovos!

parašė , 2012-01-15 20:00

Prieš dešimt metų niekas būtų jau gali būti numatytas pridedant a televizorius į lova snukio bet TV vietų yra labai didelis verslo ir asmeniškai, aš palaikykite Įžymybės su daugiau pinigų, nei jausmas kaltas.

Kad sugavimo a žvilgsnis būdais į kitą pusę, norintys gyvų, aš esu visiškai tikras skaičius mums galės savo iki žiūrėti programas kaip MTV Cribs. Susiduria su vaizdais dosniam dekoro, milžinišką baseinai, rūsyje naktiniuose klubuose, asmens kino teatruose ir t.t., yra labai sunku negali tapti žalias su zawiści. Beznadziejnie Zachcianka daugiau brangios “prabanga” elementus punktyras aplink mūsų Kuklus namuose mes galvą į parduotuves ir nusprendėte įsigyti daiktų, pavyzdžiui, TV lovos.
Iki valstybė, kodėl aš visiškai dissillusioned su televizijos/lova kartu, gali pripažinti, kad aš manau, kad jis atrodo gerai; jis yra aptakus ir netvarkingos ir nebūtų iš vietos, bet didžioji viešbučio kambarį. Visi minimalists tarp mūsų, TV lova išradimas yra dovana iš Dievo, siūlo kai kurios pageidautina praktinius klausimus:

-Vietos taupymo gyvenimo pristato savo uždavinius, bando rasti tik pakankamai vietos mūsų Nieustępliwy nepageidaujamo kaupimosi šiandien. TV lova gali tiesiog pirkti atgal kai kurios vertingų miegamasis erdvės formavimo svarbią papildomą bateliai patalpa ar daug reikia trečiųjų drabužių!

-Apsaugoti dangaus aukšto turto kainos reiškia, kad daugiau žmonių nei kada nors nuomos bet su nuoma ateina daug taisyklių, bendro vieną, yra ta, kad nuomininkų vadovauti išvalykite apie ką nors iš tauriųjų Magnolia sienos kabinti sienos tavo. TV lova turėtų tačiau aišku, ne ne galimybę prijungti jūsų prised plazmos dėl dilema yra neskelbiama sienos.

“Kodėl tu netiki?” Aš girdžiu jus paprašyti. Na viena I ‘m smagiau posessing romantišką sąvokos, nemokamai iš chaosas miegamasis ir vietos salutis. Aš tvirtai tikiu lova turi būti lova, miegamasis turėtų būti tiksliai ką čia būti, kambario sudarytas iš lova. Televizoriai miegamieji tik sustiprina mūsų anti-socialism ir panieka į tai, kad kaip tauta, televizoriai miegamieji tapo tipiškas. Žinant, kad vaikai kaip anksti, kaip vaikams dabar turite televizorių, DVD grotuvai ir žaidimų konsolės jų miegamieji siunčia Drebėti žemyn mano stuburas. Deja, atrodo, kad staroci miegą istorija davė, kad miegą DVD.

Aiškiai yra spraga ten, TV lova, arba miegoti, sistema, ji per dubliuotas. Jis yra protingas įrangos visiems jausmas reikia pridėti flash be jų miegamasis dalis, bet nėra, kad tik visiškai nereikalingas? Ar ne iš mūsų net apsvarstyti dvi atskiras pirkimų tingus? Kas bus kitą išradimas? Lovoje, kad apima tualetas, kad mes nebeturi, kad keturių kojų potknie į vonios kambarį, arba galbūt mes bus błogosławiony su įmontuotą šaldytuvas, puikiai tinka, kai tikrai reikia ledas šaltas gėrimas… middle of the night.

Bet leiskite paklausti savęs tai – kiek ilgaamžiškumą ar įtaisą, pvz., TV lova turi? Na, mano spėjimas yra daug; Įžymybės, kad jie, Taigi kodėl neturėtų paprastųjų Liaudies? Taigi, nors I gali ne lenktynių iš įsigyti vieną, obstawiać, kad kas Cinikas kaip man, yra penkių kitų, nekantriai laukia savo glotninti naują miego sistemą saugaus pristatymo.

Paul Simon turi a diapazoną, TV lovos šiuo metu internete ir daugiau UK parduotuvėse. Norėdami pamatyti pilną televizijos lovos prieinama, apsilankykite Paul Simon lovos Online. Paul Simon namų baldai yra gerai žinomas UK užuolaidų ir baldų mažmenininkas su penkiasdešimt parduotuvėse vien tik Anglijoje.

Rašyti komentarą