Patarimai perkant komercinės užšaldymo mašinos

parašė , 2012-01-16 01:40

Komercinės ledo mašinų naudojamos, kad ir saugoti ledo viešbučių, restoranų, barų, naktiniuose klubuose, prekybos centrai, tarnyba lunchrooms, ligoninėse ir pakuotės bendrovių. Jei esate restorano veiklą, perkant aukšto pabaigos ledo formuotojai užtikrins, kad jūs visada turite pakankamą tiekimą ledo aptarnauti savo klientus. Ji bus atleisti jus baimės veikia nuo ledo metu piko valandomis arba netikėtus paklausos padidėjimo.

Komercinės užšaldymo mašinos: 3 dalykus apsvarstyti

Keletą svarbių veiksnių turi apsvarstyti prieš perkant komercinės užšaldymo mašinos, pvz.: verslo poreikius
Šiandien, rinkos siūlo įvairių formuotojai ledo, kad produkcijos įvairių formų ledo, įskaitant ledo lustai, ledo kubeliai, ledo dribsniai, ledo grynuoliai ir grūsti ledo. Tačiau labai svarbu pirkti mašina atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius. Tuo atveju, kai reikia suvienodinti ledo kubeliai, gali pasirinkti kubo ledo montažinė. Dribsnių sniego formuotojai yra tinkami bendrovių, dalyvaujančių išsaugoti jūros gėrybių, mėsą ar kitus greitai gendančių maisto elementus. Nugget sniego priėmimo mašinos yra apt jums, jei gėrimų verslas.

Aušinimo sistema:

Ledo generatoriai taip pat klasifikuojami pagal jų aušinimo sistemų, tokių kaip oro aušinimo mašinos ir vandens aušinimo mašinos. Apsvarstyti, kurių aušinimo sistema geriausiai tinka jūsų verslo aplinką. Aušinimo oro ledo mašinos yra aplinkos draugiškas, paprasta įdiegti ir mažiau brangus. Tačiau, jie reikalauja daugiau vietos funkcija ir pateikti daug triukšmo. Vandens aušinimo mašinos yra brangesnės veikti bet patikimesnės. Šios mašinos mažiau šilumai gaminti ir neturi įtakos kambario temperatūroje. Be to, jie reikalauja mažiau vietos nei oro aušinimo mašinos. Jie yra tinkami, kai yra erdvės apribojimų. Techninės priežiūros

Taip pat atsižvelkite, įrengimo ir techninės priežiūros patogumas. Tai labai svarbu laikytis reguliariai valymo įprastinį užkirsti kelią bakterijų, šie pelėsiai ir dumblių augimui. Taip pat, ledo dėžės, kondensatoriaus ventiliatorius ir oro filtras turėtų būti išvalyti gerai. Patikrinkite, kaip lengvai bus išlaikyti jūsų kompiuterį švarios.

Kitus motyvus įtraukti dizainus, energijos vartojimo efektyvumą, standartinių funkcijų, pajėgumų ir tvirtumu motorinių. Norėdami daugiau sužinoti apie komercinių užšaldymo mašinos, apsilankykite jeansrestaurantsupply.com. Ši bendrovė siūlo platų pasirinkimą energijos veiksmingą ledo formuotojams lygiu konkurencinėmis palūkanų normomis.

Yra daug rūšių užšaldymo mašinos pardavimui rinkoje, ir kartais yra sunku nuspręsti, kuris geriausiai tinka jūsų verslui. Žr Jeansrestaurantsupply.com teisę rūšies užšaldymo mašinos bus rasti jūsų verslui.

Rašyti komentarą