Naktinių klubų ypatumai

parašė , 2011-05-26 11:29

Kur eiti, jei nori itin linksmai praleisti vakarą? Žinoma, kad į naktinį klubą! Tai puiki vieta pašėlti su draugais, o taip pat praplėsti draugų ratą naujomis pažintimis. O kas gi dar tokio stebuklingo yra tame naktiniame klube, kad retas jaunas ir linksmintis mėgstantis žmogus neįsivaizduoja gyvenimo be to?

Didžiausią pliusą naktinis klubas gauna būtent už tai, kad yra naktinis. Įdomios veiklos galimybės naktį, galėtų būti suskaičiuojamos ant vienos rankos pirštų, o jaunam žmogui naktis yra pats tas metas linksmintis! Naktinis klubas sudaro tam visas sąlygas: duoda stogą virš galvos, tad linksmybės garantuotos bet kokiu oru, bet kokiu metų laiku, parūpina dj’us, kurie visą naktį turi tik vieną vienintelį tikslą – groti kuo geriausią muziką, kad jūs galėtumėte kaip reikiant pasišokti šviečiant spalvingiems prožektoriams ir neono lempoms (visai kaip kokiame video klipe, kur vakarėlis toks audringas, kad nuo lubų net laša vanduo) ar tiesiog pasiklausyti mėgiamų dainų. Taip pat kone pagrindinis naktinių klubų atributas yra bariukas, kur savo darbą puikiai išmanantys barmenai pilsto jums spalvingus kokteiliukus, sukurdami meno kūrinį taurėje. Juk neprastai, tiesa? Prisiminėte geriausius vakarus klube? Aš tai prisiminiau!

Šaunu, kad klubas yra ta vieta, kur tinka itin iššaukianti apranga bei vakarinis makiažas. Greičiausiai tai lyg nerašyta taisyklė, nes „pilkos pelytės“ tarp prietemoje žibančių šviesų ir margų kokteilių tiesiog pranyksta. Kuo ryškiau ir kuo įdomiau – toks yra reikalavimas, jei nenori išsiskirti iš „klubininkų“ minios ir likti nepastebėtas. Merginoms, matyt, to aiškinti nereikia, nes dažna šiuolaikinė panelė net eidama į parduotuvę nusipirkti maisto pasidaro vakarinį makiažą ir apsirengia tarsi ketintų didelę šventę švęsti. O naktiniame klube tokia apranga yra neatsiejama nuo bendros atmosferos. Ryškus, spalvingas makiažas, žėrintys blizgučiai ir visa kita puikiai atsiskleidžia prožektorių šviesoje, tad kiekviena mergina tampa to vakaro žvaigžde, vos ne tikrąja to žodžio prasme. Kuklumui vietos ten nėra!

Savaime suprantama, kad ne visi žmonės klauso vienodos muzikos, o ir tos pačios klubinės muzikos atšakų yra gyvas galas. Būtų negerai, jei klubuose grotų vienas ir tas pats, žmonės negalėtų rinktis, tačiau taip nėra. Naktinių klubų yra ne vienas ir ne du, o ir muzika juose skamba pati įvairiausia. Taip pat dabar populiaru rengti teminius vakarėlius, kurių metu skamba temą atitinkanti muzika, pvz., disco ar 80’s (tokie vakarėliai itin dažnas reiškinys naktinių klubų istorijoje), o teminiame vakarėlyje būtina ir teminė apranga. Netgi nelabai mėgstant disco stilių, apsirėdžius kaip tikrai disco dievaitei ar dievaičiui, ta muzika ima skambėti visai kitaip, o drabužiai padeda įsijausti į vakarėlio temą. Ir, žinoma, vien tuo tikrai neapsiribojama, nes gana dažnai būna kviečiami dj’ai ar atlikėjai iš užsienio šalių, tad rinktis tikrai yra iš ko net pačiam išrankiausiam klausytojui ir klubų mylėtojui

Savaime suprantama, kad vakarėlis – ne vakarėlis, jei rankoje nei karto nepabuvojo taurė su skaniausiu pasaulyje gėrimu. Žinoma, piktnaudžiauti kokteiliukais nevertėtų, kad ir kaip sudėtinga būtų atsispirti jų įvairovei ir gražiam pateikimui. Visko norisi paragauti, bet visi puikiai žinome taisyklę: kas per daug, tas nesveika, o ypač tai tinka kalbant apie alkoholį. Ne paslaptis, kokia būna sekanti diena, jei kokteilių buvo paragauta daugiau nei leido sveikas protas. Atsibudus po vakarėlio naktiniame klube su skaudančia galva ir šiaip ne pačia geriausia savijauta, ir pats tas vakarėlis nublanksta, kad ir koks geras jis bebuvo. Tad geriau jau nežaisti su degtukais ir vakarą praleisti taip, kad dar ir kitą dieną galėtum be problemų gyventi ar netgi eiti į kitą vakarėlį ir šėlti ne ką mažiau audringai.

Naktinis klubas puiki terpė praleisti netgi patį niūriausią vakarą, kai lauke šalta ir iš dangaus krenta, atrodo, viskas, kas tik begali. Klubo pramogomis gali mėgautis netgi nuėjęs vienas ir tikrai nesijausti vienišas, nes nusiteikusių susipažinti, bendrauti ir apskritai gerai praleisti laiką žmonių ten apstu. Taip pat tai yra puiki proga išsipuošti taip, kaip į gatvę eiti neišdrįstum. Tad greičiau nudirbam visus dienos darbus, o vakare puikiausiai nusiteikę ir pasipuošę keliaujam į naktinį klubą, susitiksime ten!

Rašyti komentarą