Muzika

Naktinių klubų ypatumai

parašė , 2011-05-26 11:29

Kur eiti, jei nori itin linksmai praleisti vakarą? Žinoma, kad į naktinį klubą! Tai puiki vieta pašėlti su draugais, o taip pat praplėsti draugų ratą naujomis pažintimis. O kas gi dar tokio stebuklingo yra tame naktiniame klube, kad retas jaunas ir linksmintis mėgstantis žmogus neįsivaizduoja gyvenimo be to?

Didžiausią pliusą naktinis klubas gauna būtent už tai, kad yra naktinis. Įdomios veiklos galimybės naktį, galėtų būti suskaičiuojamos ant vienos rankos pirštų, o jaunam žmogui naktis yra pats tas metas linksmintis! Naktinis klubas sudaro tam visas sąlygas: duoda stogą virš galvos, tad linksmybės garantuotos bet kokiu oru, bet kokiu metų laiku, parūpina dj’us, kurie visą naktį turi tik vieną vienintelį tikslą – groti kuo geriausią muziką, kad jūs galėtumėte kaip reikiant pasišokti šviečiant spalvingiems prožektoriams ir neono lempoms (visai kaip kokiame video klipe, kur vakarėlis toks audringas, kad nuo lubų net laša vanduo) ar tiesiog pasiklausyti mėgiamų dainų. Taip pat kone pagrindinis naktinių klubų atributas yra bariukas, kur savo darbą puikiai išmanantys barmenai pilsto jums spalvingus kokteiliukus, sukurdami meno kūrinį taurėje. Juk neprastai, tiesa? Prisiminėte geriausius vakarus klube? Aš tai prisiminiau!

Skaityti visą straipsnį 'Naktinių klubų ypatumai'»

Naktinis klubas

parašė , 2011-05-24 10:17

Naktinis klubas – taip pat žinomas tiesiog kaip klubas yra pramogų vieta, kuri paprastai veikia iki vėlyvos nakties ar net ankstyvo ryto. Naktinis klubas skiriasi nuo barų, kavinių ar restoranų. Žmonės į klubus susirenka pasilinksminti, pašokti, paklausyti Dj grojamos muzikos bei šiek tiek išgerti alkoholinių gėrimų, žinoma, prie baro dažniausia užsisakoma alkoholinių kokteilių.

Dauguma naktinių klubų turi savitą stilių, pagal tam tikrą muzikos žanrą, klubai skirstomi į Techno, House, Trance, Hip – Hop, Salsą, Dance Hall, Drum and Bass, Dubstep ir kitus muzikos stilius. Daugelis naktinių klubų pasilieka teisę, ką įleisti į vidų  (svarbu, kokius drabužius vilkite). Pagrindinis aspektas yra amžius, į klubus įleidžiami asmenys sulaukę 18 metų (pilnamečiai), bet yra klubų į kuriuos įleidžia tik nuo 21 metų. Naktiniai klubai remiasi ir kitais aspektais, ne tik amžiaus ribojimų, bet ir tokiais kaip aprangos kodas ar svečių sąrašas. Taip siekiama pakelti klubo statusą, kad jis išsiskirtų iš kitų klubų ir sulauktų didesnio populiarumo negu kiti naktiniai klubai.