Tel Avivas rinkos butas

parašė , 2012-02-18 19:24

Keli nekilnojamojo turto agentų ir turto verslininkų ginti, ši tendencija turėtų būti ribojamas. Neskaitant moralinę aspektas, gyvenimo kokybės kitų rezidentų smogtuvas šių butas pastatuose, kur sriegis į viršų vienetų conduce over-populated pastatams, Liftas, keletas butų, trūksta automobilių stovėjimo vietos ir nekilnojamojo turto vertės kitų butų statybos užsnūsti lytinis aktas over-use.

Yra Wykrętny tvarkant reikalus uždarytas, virtuvės arba terasa pasikeičia į gyvenamųjų vienetų, mažų butai parted į dar mažesnius, beveik 18-20 sq.m, siūlo gerus pinigus už turtą, savininko daug daugiau, nei iš innovational butą ne parted iki.
Tai gauna mažėja rinkos ir pardavimo vertės šių pastatų apartamentai. Tai yra viena su kita priežastis, dėl sukėlė balsas iš šios rūšies butas pastato gyventojų. Tel Avivas savivaldybė, nuosavybės ir agentų verslininkų jus gali užtikrinti, kad į pirmiau nurodytas apgaulingai yra uždrausti. Praktikoje, kai keleiviai skundžiasi, savivaldybių teisės socialinės kontrolės departamentas imasi veiksmų tais atvejais, kai sklastymas apartamentai.

Jei pastato tas pačias į gaminamas yra lengviau juos sunaikinti; pastatai, kad buvo įvairių metų rinkoje yra sunkiau spręsti. Prabangūs apartamentai yra pastatyta strategiškai vietose, prieinamumą kultūros centrus ir gravid nuomonėmis. Kai kurie yra įsikūręs saugomų pastatų su išorės ir vidaus renovacija.

Išlaidos yra labai didelės ir leidžia mėnesio techninės priežiūros mokesčiai, įgyti milijonus dolerių per metus, todėl šie apartamentai yra nupirko tiems, kurie gali sau leisti juos. Darbo dėl vidaus ir išorės dekoruotojų architektų įsigyti daug iš darbo, šie apartamentai.

Interjero dizaineris ne tik rūpinasi standartinės vidaus dizainas, bet taip pat gali būti atsakinga už pirkti artefaktus ir dekoro gyventojas. Architektų ir dizainerių yra raginama, kad pampering ir komforto esminis aspektas; Paprastosios butai jie sutelkti palankiomis vietos butas plėtrai ir plėtoti tiek kambariai kuo tikrą arenoje, kambariai šiek tiek mažesnė nei tie, kurie Luxurious.

Nėra daug naudos už sandorį kaip šis agentų kai minimasis pelnas iš pardavimo naują butą. Daug veiksnių bendrovių atsisakyti konfiskuoti įvedantį ir išskirtinis projektų, iš kurių jie gauti riebalų Komisija. Jei ieškote prabangūs apartamentai, Tel Avivas turi eiti į nekilnojamojo turto agentas vedančio su prabangūs apartamentai ir atskleis subsisting planus ar įmanoma pastatą. Jie gali jus užtikrinti, jei Tel Avivas bus prabangūs apartamentai dvigubo kainų vertė arba kurie prabangūs apartamentai bus parduoti gerai. Tada jūs žinosite, kur investuoti savo pinigus.

Geriausias Tel Avivas yra mano nauja svetainė, skirta parodyti jums šilčiausias ir didžiausią vietas, Vidurio Rytuose – TLV – miestas, kuris niekada nemiega geriausių mieste! Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite: tel-Avivas kelionės

Rašyti komentarą