Naujosios Zelandijos universitetų viršų

parašė , 2012-01-10 11:17

Naujosios Zelandijos stiprumas svarbiausias mokymosi jau buvo išvedė paskutiniu, nes šis anglų-kalbanti šalyje švietimo struktūros didžiausias dėmesys skiriamas britų standartai. Taigi, mokslininkai iš angliškai kalbančių Tautų poilsio pajusite Naujosios Zelandijos neapsunkintai kovoti su aukščiausio lygio universitetais studijų kursai. Plačiai žinomas dėl savo patrauklių lauke, ir įspūdingas dekoracijos, tautos, kuri yra abuzz su kavinių, naktiniuose klubuose ir maitinimo padarė jo buvimas veltinis, taip pat aukštojo mokslo srityje. Kaip sakė švietimo ministerija, Naujosios Zelandijos, žinomų miesto centrų, kad pritraukti tarptautinių studentų dauguma įtraukti Christchurch, Velingtonas ir Auckland.
Mokinių, kurie nori studijuoti Naujosios Zelandijos pasirinkti institucijų, pavyzdžiui, Victoria University Velingtonas, universiteto Oklandas, universiteto Kenterberyje, Lincoln universiteto ir Massey University. Nors nėra kitų įstaigų mokiniams, pirmiau minėti pavadinimai yra kai kuriuos viršų Naujosios Zelandijos universitetų.

Nustatyti 1897 metais, Victoria University Wellington gavo savo pavadinimą po karalienė Viktorija. Šis labai sena universitetas sudaro 8 dėstytojai skyriai, t. y. švietimo, mokslo, teisė, architektūra ir dizaino, absolventų mokslinių tyrimų, komercijos ir administravimo, inžinerijos, humanitarinių ir socialinių mokslų. Tarp jų, dizaino ir architektūros nustatė savo unikalumą tapusi pirmiausia centras, Naujoji Zelandija. Teritorijoje, Wellington kapitalo miestas, universiteto palengvina nuotaikingas atmosferą, tiek ir už jos ribų kampusie paplitimas. Ji taip pat užtikrina kad studentams ne tik suvokti giliai žinių apie jų dalykus, tačiau jie taip pat taikomi jų žinių srityse.

Įsikūręs Christchurch, į didžiausias miestas, Naujosios Zelandijos Pietų saloje, Canterbury universitetas buvo įkurta 1873. Iš pradžių vadinamas Canterbury kolegijoje, institutas yra vertinta tarp viršų Naujosios Zelandijos universitetų savo mokslinių tyrimų centrai, ir didelio baseinas motyvacinį padaliniai. Universiteto švietimo siūlo daugiau nei 2000 užsienio studentams ir 20000 vidaus studentų. Šešis kolegijose, kad yra susijusios su Canterbury universiteto dėstyti švietimo, teisės, inžinerijos, mokslo, meno, ir verslo ir ekonomikos.

Jei norite studijuoti, Naujosios Zelandijos, tikrai turi apsvarstyti universiteto Oklandas, didžiausia universiteto su daugiau kaip 38000 studentai, studijuojantys šiuo metu. Universiteto gali pasigirti įtrauktas mokiniai vienas pagrindinių kampusie Auckland širdies ar keturių specializacijos universitetų regione. Yra daugiau kaip 4000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 90 Tautų pursing įvairių kursus universitete. Galite pasirinkti vieną iš daugybės programas, siūlomų švietimo, meno, mokslo, inžinerijos, bioinžinierinę, verslo administravimo, teologijos ir medicinos ir sveikatos mokslų. Universiteto Oklandas užėmė viršų poziciją geriausių pasaulio, populiarus reitingų agentūra parengė universitetų sąraše.

Naujosios Zelandijos tyrimas gali būti vaisingas į studentų stipendijų skaičius per. Tačiau, jūs turite kreiptis dėl šių stipendijas, dėl gerokai anksčiau jų ribotą vietų. Tarptautinės studentų gali pasinaudoti ne daugiau kaip 28 stipendijas kiekvienais metais. Labiausiai žinomų stipendijų programas įtraukti gyvulių išmetamųjų teršalų iš taršos mažinimo mokslinių tyrimų tinklo (SUŽINOKITE) stipendijos ir Naujosios Zelandijos tarptautinių doktorantūros mokslinių tyrimų stipendijas (NZIDRS).

Aplankykite dėl ilgas terminas verslo vizos kvalifikuotų migrantų kategorijos.

Rašyti komentarą