Geriausias barai eiti Į.

parašė , 2012-01-09 16:57

Yra daug veiksnių, kurie turi būti įtraukti nustatant, kurias barai tipo norėtumėte Žaut. Jūs turite tradicinių apylinkės baras, baras, kad yra super vieta ir tema tipo juostos karšto vietoje. Yra daug pavadinimų, jie gali būti vadinamas, smuklės, alaus sodai, salonai, naktiniuose klubuose, klubai, barai ir barai. Bet kokio tipo baras aš noriu, kad gerti ne šį vakarą, let’s peržiūrėti mano juostą parinktys? Pradėkime su karšto vietoje pirmą kartą. Naujausią ir geriausią baras vietoje visi eina į žr. cool žmonių, karšto vaikinai ir gals priėmimo į sceną. Ji yra įdomi, seksualus, ir skatina savo jausmus visais būdais. Savo prasme, kvapas, akyse, skonį ir žmonių pożądliwość yra visiškai perspėjimo. Kiekvienas yra supakuoti, apsitrynę prieš viena su kita ir plakdami savo įstaigas plakimas
Jūs turite patinka, kai jums sugauti kažkieno akis ir jos šypsena atgal. Pridėti alkoholio su kai kurių įsisiautėjęs hormonų daug ir kad aukštos kaip niekas kitas. Šokiai ir geriamojo ir patikrinti žaidėjų, visi dalis, kodėl šios juostos buvo maždaug per labai ilgą laiką. Kaip su jaunimo jie visada bus čia jaunesnių minios, kurie nori rezultatas ir šokių off naktys buzz.

Dabar galime kalbėti apie tema tipo juostos, tai yra barai, kad prisitaikyti prie žmonių, kurie nori gyventi savo gyvenimą per tam tikrų vaizdo arba stilių, manau, jie tinka jiems. Mes turime taip, šalies strypai; jie nori suknelė kaip ir žmonės, jie obejrzane filmą arba kaip asmuo, kuris Poetai dainos jiems patinka. Komplektai yra reikalaujama kaip dėvėti tam tikrų stiliaus drabužių, pavyzdžiui, skrybėlės, batai, džinsus ir specialios stiliaus marškiniai. Jie nori, kad jūs manote jie ‘re šalyje, nes jie gerti alaus iš ilgu kakleliu butelis, arba gėrimo viskio strzałów ir Tekila. Žmonės pradeda kalbėti skirtingų, sveikinimo viena kitai išraiška kaip Yaa ho ar Sveiki partneris. Jiems patinka šalies muzikos ir šokių kasdienybe, kad yra sukurta aplink daug kitų dalyvaujančių eilutės šokiai arba aikštės šokių. Jie tikrai turi gerą laiką ir jis kreipiasi į beveik bet kokio amžiaus grupėje. Šie tipo juostos, atrodo, tikrai gauti populiarus su vadinamas Miesto kaubojus filmą ir jojimo mašinos bull gimė. Jie yra įsikūrę, beveik visų pagrindinių miesto ir labai populiarus Vakarų ir pietvakarių šalies dalyse. Norėčiau pasakyti, ši forma baras verslo buvo maždaug tik per kelis dešimtmečius, bet liks tol, kol yra arklių ir žmonių, kurie mėgsta nešioti kaubojau skrybėlėse.

Dabar naujausias tema barai tik tikrai ėmėsi nuo didelių plokščias ekranas televizoriai išradimas. Aš kalbu apie sporto baras; Jūs galite mesti papai, su šiai kategorijai taip pat. Tai kur gauti globėjų ateiti į juostą, kad sieną prie sienos plokščias ekranus. Tikrai negali išgirsti žaidimai gerai, nes yra 10 skirtingų žaidimai vyksta vienu metu. Manau, kad šie vaikinai turi būti padaryta keletas keliones į Vegas ir nuvyko į senas Stardust Hotel. Tai buvo pirmoji vieta turi sporto ekranuose visur. Stardust buvo pirmoji sporto lažybų vieta, pasaulis, kuris buvo teisinis. Naudoti būti stebina visus ekranus ir skirtingų sporto vyksta vienu metu. Tai buvo sensacinga manau, ten buvo lažybų dėl sporto. Tai buvo net nebuvo girdėta tada, visur jums turėjo gauti Bukmacher bet sporto šalyje. Sporto barai turėti maisto, paprastai kepti ir daug projektą alaus. Į waitresses yra išdirbti paprastai su arbitražo Przybornik dėl, kodėl aš nežinau, bet jie padaryti. Kiekvieną naktį, bet kuriuo metu per metus, yra žaidimas dėl tam tikros rūšies. Kovoja dėl HBO yra didelis atkreipti, kai kurie iš šių realizavimo barai. Visi įmonių sporto barai motina yra ESPN frančizės. Šių tipų barų nebuvo aplink labai ilgai, tačiau didžiulis taip rėmėsi visiems reikia pamatyti jų komanda į TV ir gėrimas. Plius jis suteikia jiems vieta dėvėti sporto Džersis, savo mėgstamą komandą. Tai yra nauja tendencija juostoje verslo ir bus niekada go away, nebent jie outlaw sporto ir alaus arba sumažinti kainą, bilietų pereiti pamatyti realių stadionas.

A meilė tikrai turiu mano širdyje, apylinkės baras, Tawerna, tik žemyn į gatvę, iš kur Jūs auga. Vieta jūsų tėtis ir jo tėtis sustabdytas, šalto vienas keliauja namo iš darbo. Tikriausiai kur turėjo savo pirmąją gėrimas, jis galėjo būti savo pirmą teisinį alaus kai jūs turite savo 21-ojo gimtadienio. Tai yra, kai visi žmonės, jūs žinojo atėjo. Tai buvo visai socialinės tinklo, mokyklos draugus, gimines, bažnyčia nariai, mokytojų, ūkininkams, gamyklos darbuotojai ir net vaikinas gerovės koncentratoriaus. Kiekvienas turėjo ką nors kalbėti apie, būtų išgirsti istorijas jūs girdėjote daug kartų prieš bet myli girdėti, dar kartą. Jūsų šeima ir draugai visada turėjo istorija apie jus ir paprastai buvo gėdingai tačiau smagu kaip pragaras. Dauguma buvo paprastai šeimai priklausanti baras, kad buvo šeimos metų. Daugelis buvo airių, vokiečių ir kitų etninių grupių, kurie čia emigravo kartų atgal. Maisto buvo ne geriausias, bet kukurūzų ir riešutų būtų eiti alaus. Ir dekoro buvo sena, jis buvo ne buvo nudažyti mano gyvenime, kvapas kaip senas dūmų ir alaus ir vonios kambarys buvo neįmanoma ir kad sanitarinių. Bet aš turiu pasakyti, tai buvo realus, jis buvo geriamojo ir kalbėti apie tai, kad reikšmės į savo apylinkės žmonių. Mūsų vietos vidurinės mokyklos sporto komandos ir šeimos buvo svarbu, jums buvo didžiuotis būti ten su jais. Niekada reikia Przybornik kad tilptų ar tema, tai buvo realus ir patogi ir dalis mano namuose. Gali ne bet kada sugrįžti į tą juostą, ji gali greitai būti perregistruotas kaip tiek daug kitų miestelio barų, ir bus praleisti, bet aš atsiminimai.

Taigi, pasirinkti imtis apylinkės baras bet kuriuo metu, nes tai ne apie karštų merginų, sporto megztiniai, tai apie alaus su draugais ir jausmas kaip jums priklauso, tik tai, kaip jūs.

Patikrinti mano dienoraštį barų ir naktinių klubų, barai, sedanas,

Lots of fun stuff barai! Aloha ir Mahalo

Rašyti komentarą