Pakuoti save su plėtra, New Orleans Jazz

parašė , 2011-12-09 13:19

Muzika yra svarbi dalis gyvenimo New Orleans. Galima rasti daug žinomų muzikantai, kurie ateina iš ten. Vienas bus rasti įvairių muzikos aplink vieta, kaip Bliuzas, Cajun ir kreolų bet Džiazas yra labiausiai žinomas visų. Naujasis Orleanas yra laikomas džiazo muzika gimimo vieta ir iš čia, kad ji buvo įvežta į naktinius klubus skirtingų miestų, pavyzdžiui, Čikagoje ir Niujorke. 1920-Aisiais buvo žinomas kaip džiazo muzika amžiaus dėl savo milžinišką populiarumą tarp žmonių. Yra nedidelis skirtumas tarp New Orleans jazz ir kiti, nes spontaniškai ir Liaudiškas forma.
New Orleans Jazz ir paveldo festivalis vyksta kiekvienais metais ir pritraukia tūkstančius muzikantų ir muzikos mėgėjams iš viso. Ji buvo pirmą kartą pradėjo 1970 kaip priemonė vitrina muzikos vietoje kartu su meno paveldo ir miesto virtuvė. Įvairių formų džiazo muzika kartu su kitais muzikos yra publikuojami. Garsaus muzikantai kaip lazdele Stewart, Jon Mayer dalyvavo festivalyje. Yra daug džiazo barai ir klubai visą miestą, tais atvejais, kai gali eiti patikrinti patyręs muzikantai, taip pat atlikti šiuolaikiškos ir tradiciniais numerius artėjančius talentą.

New Orleans jazz yra vienas iš seniausių džiazo formas. Kai kurie šio stiliaus pavyzdžiai Louis Armstrong „bulvių galvos Blues”ir jo karšto septynių. Džiazas yra arti Bliuzas, tačiau vienas svarbus aspektas yra improvizuoto muzika. Džiazo muzika buvo jo gimimo gnębił juoda žmonių aplink 1800. Tai buvo tai, per kuriuos jie galėtų išreikšti save. Lėtai jie pradėjo naudoti daugiau priemonių atskiras ritminei džiazo muzika vystymąsi. Tai visiškai emocijas ir neramumai ir labai daug yra įsišakniję į ritmą. Muzika universalumą daro labai populiarus.

Kai jūs manote, kad Naujasis Orleanas, jūs tikriausiai manote apie New Orleans Jazz ir paveldo festivalis. Ji suteikia Naujasis Orleanas lankytojams galimybę gauti vietos kultūrą skonį.

Rašyti komentarą